Wpis z mikrobloga

O chińskich bajkach nie ma co za dużo gadać. Dla mnie z automatu ktokolwiek, kto ogląda chińskie bajki lub się nimi jara mając więcej niż 10 lat to ewidentny znak, że psychika mu się przestała rozwijać i tyle. I to nie jest żaden stereotyp, to na serio są #!$%@? ludzie, wszyscy bez wyjątku.

Poznałem parę osób, które mimo swojego wieku, nadal to gówno oglądają i wszyscy byli zacofani psychicznie i emocjonalnie.

#anime #animeboners ##!$%@?
  • 18
@wassyl: Nie dostrzegasz w tym "czynnika ludzkiego", w tym wkładu własnego.
Oni nie są zacofani psychicznie i emocjonalnie, bo oglądają anime. Jeśli są, to dlatego że spotykają z pogardą i brakiem akceptacji ze strony innych i to jest szkodliwe dla psychiki.
Anime nie ma na to wpływu, to może być cokolwiek, np. jeśli miłośnicy krzyżówek byliby tak szykanowani, to oni by mieli takie problemy psychiczne i emocjonalne.
Innymi słowy, to nie
@wassyl: O kinie aktorskim nie ma co za dużo gadać. Dla mnie z automatu ktokolwiek, kto ogląda filmy lub się jara kinem mając więcej niż 10 lat to ewidentny znak, że psychika mu się przestała rozwijać i tyle. I to nie jest żaden stereotyp, to na serio są #!$%@? ludzie, wszyscy bez wyjątku.

O książkach nie ma co za dużo gadać. Dla mnie z automatu ktokolwiek, kto czyta książki lub się