Wpis z mikrobloga

@grucha383: 5 lat miałem, ale pamiętam jak wujas z maską spawalniczą przyleciał do nas podekscytowany i żeśmy patrzyli na to słońce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze jest to, że w kulminacyjnym momencie, gdy było najciemniej, kury zaczęły spieprzać do kurnika. Myślały, że już wieczór xD
  • Odpowiedz
@grucha383: pamiętam, miałem 5 lvl i naprawdę pamietam, stałem na balkonie z rodzicami a tata starał mi się tłumaczyć na co właśnie patrzę. Używaliśmy takich papierowych okularów 3d chyba :D
  • Odpowiedz
@Hrvat: Zaćmienie Słońca z 11 sierpnia 1999 – ostatnie całkowite zaćmienie Słońca w XX wieku. Widoczne było w Walii, Francji, Belgii, południowych Niemczech, Austrii, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i w Turcji, następnie w Iraku, Iranie, Pakistanie (Karaczi), Indiach.
  • Odpowiedz
@grucha383: lvl 10, oglądałam z mamą przez dyskietkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj w #pracbaza koledzy dali młodszej koleżance dyskietkę, żeby sobie popatrzyła, a ta narzeka, że nic nie widzi. Nie odsunęła tej metalowej części ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gimbynieznajo
  • Odpowiedz
@grucha383: lvl 5, oglądanie z rodzicami zaćmienia na parkingu pod gdańskim Auchan przez kliszę od aparatu. Do dziś pamiętam ciemność i niepokój związany z tym co tu się odjebuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamietam haratalem w tym.czasie w gale z cumplami z dzielni. Nikt nie mial pojecia co sie dzieje. Prawde powiedziawszy to wszyscy sie obsralismy.
  • Odpowiedz