Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno, knur motzno, level 26, czytaj wypok, nie miej konta, nie oglądaj TV
2. Pracuj w #korpo, wdrażaj rzeczy
3. Zbieraj peso na wystartowanie z byciem #januszebiznesu
4. Otwórz gastrowóz z naleśnikami na Mordorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Masz pod sobą ludzi
5. Interes nie idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
7. Pojedź w piątek na wyjazd firmowy+imprezę do Poznania
8. Uznajesz, że zostajesz do wieczora a potem wracasz do domu, bo dużo roboty na sobotę
9. Bierzesz pierwszą lepszą ofertę z blablacar, bo nic innego nie ma a cebula motzno
10. Na pokładzie dwie panny po 7/10 (jedna blond, jedna murzynka)+inny ziomek
11. Rozmowa z ziomkiem, okazuje się że mieszkamy niedaleko siebie a i robota podobna, IT takie mondre
12. Panny mówią, że spoko mamy pracę, ich jest #!$%@?, bo są modelkami
13. Atencjo, przybywaj
14. Stulejarski podryw na suchary w stylu HUE HUE HUE czy wszystkie modelki są jak te tępe laski z TAP MADL że wszystko za karierę zrobio, hurr hurr co za gównoprogram.
15. Laski mówio, że bieda umysłowa tam panuje, w ogóle 4 edycję TAP MADEL wygrała jakaś tępa blond dupa i druga też tępa murzynka, no tragedia
16. HUE HUE HUE dokładnie, no pacz pan, promocja miernoty, świat schodzi na psy
16. Wait a minute
17. Telefon, Google, tap madel, foteczki, porównaj z laskami z auta
18. #!$%@?, to one.
19. Poker face.
20. Ale w sumie bez focha, fajnie się gada.
21. Wymyśl cebulę, żeby dać im kartkę z nazwą budy z naleśnikami i zrobić darmowo reklame i zyliard cebulionów PR0F1TU ( ͜͡ʖ ͡€)
22. Nie masz kartki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
23. No dobra, to plan B - napisz TYLKO MIRKO na dłoni, zrup zdjęcie i zbierz plusy a może i jakieś korpomirki na naleśniki przyjdo, #wygryw! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
24. Zrup foto, pożegnaj panny
25. Wróć do domu, niach, niach, będzie PR0F1T! ( ͜͡ʖ ͡€)
26. Zapomnij, że masz napis do góry nogami i w #!$%@? świetle, nic nie widać, nici z planu, #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
27. Dejcie jakieś plusy na pocieszenie albo wpadnijcie na Domaniewską 48 żeby hajs szedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
28. Punkt 5 jest dwa razy
29. Punkt 16 też jest dwa razy

Pics relevant

#truestory #coolstory #januszebiznesu #pokazmorde #cebula #tylkomirko
knoor - 1. Bądź mno, knur motzno, level 26, czytaj wypok, nie miej konta, nie oglądaj...

źródło: comment_Mhzjk8JWDoZMKWiGtkxcQ8ylh2XVh27G.jpg

Pobierz
  • 112
@maz00r: Niech przyjdzie w poniedziałek na Domaniewsko 48 i powie, że z wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mr--A-Veed : Ciężka sprawa. Jeżeli chodzi o jazdę autem, to ilość krzywych akcji (sam mam styl jazdy złotówy) była największa ever. Passerati B8, gaz w podłodze, "Jaki diesel jest najtańszy żeby wlać?" na stacji benzynowej, jazda tyłem na rondzie "Bo minęłam zjazd", ale za to dojechałem szybko, w całości i