Wpis z mikrobloga

Cześć, kupiłem słuchawki polskiej firmy i jestem zaskoczony! Ostatnio zmieniałem słuchawki i miałem dość bazarowych pierdziawek, na które nawet nie miałem gwarancji. Przegrzebałem się przez tonę stron w Internetach i do ceny 80zł znalazłem w zasadzie cztery polecane modele: Brainwavz Delta, Brainwavz Alpha, Soundmagic PL11, SnaB Overtone EP-81M. Szczerze, to żadna z tych firm nic mi nie mówiła, więc zadzwoniłem do kumpla pracującego w sklepie elektronicznym, który bezproblemowo był w stanie udostępnić mi trzy z wczesniej wymienionych modeli do porównania. Miałem kilka dni na odsłuchanie i do muzyki jakiej słucham (rap i dubstep) najbardziej przypasowały mi SnaB Overtone EP-81M bo mają dosadny, na prawdę gruby bas, ale nie jest on przy tym taki pierdzący, buczący i męczący, wszystko słyszałem wyraźnie. Zupełnie inna jakość niż w przypadku moich dotychczasowych bazarówek czy też marketówek. Spodobało mi się również to, że w zestawie było sztywne etui i pianki (fajnie izolują dźwięki otoczenia i nieco pogłębiają bas). Trochę na minus jak dla mnie gruby kabel (jak się okazuje wpływa on na nieplątanie się słuchawek), średnio ładna wtyczka no i fakt, że na pilocie jest jeden przycisk - ciężko czasem zapamiętać ile klików to dana funkcja. To co na dobrą sprawę przypieczętowało mój zakup to, to że SnaB jest rodzimą marką, a tych niestety coraz mniej.

#muzyka #audio #sluchawki #snab #polska
Lexus - Cześć, kupiłem słuchawki polskiej firmy i jestem zaskoczony! Ostatnio zmienia...

źródło: comment_cN8PARYaQLFItY2eqycBH47U1pCs5cFn.jpg

Pobierz
  • 8
@michciko: PL11 również bardzo przyzwoite, grają mocno basowo, dzwiekowo nie ustępują, ale w stosunku do tych snabow pod wzgledem dodatkow wypadły biedniej: brak sztywnego etu, brak pianek, krótsza gwarancja i brak pilocika. Plusem PL11 za to jest to, że jest o nich sporo opinii, ja można powiedzieć że zaryzykowalem wybierając mniej znanego producenta i póki co nie żałuję. Zobaczymy co będzie za jakiś czas :p