Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Robi się ciepło i postanowiłem kupić rower. Nie znam się na tym w ogóle a chciałbym kupić rower na więcej niż jeden sezon.
Będę jeździł głownie po mieście ale czasami też pewnie będę jeździł po lasach itp.

Macie jakieś sprawdzone modele lub jakieś pro tipy czym się kierować kupując rower ?

na rower jestem wstanie przeznaczyć do 5000zł.

#sport , #rower , #rowery
  • 34
  • Odpowiedz
@saund:

Czyli ja jako amator nie poczuje różnicy między rowerem za 3k a 5k ? (bez sarkazmu)


Nie ma absolutnie szans abyś poczuł.

Edit: Dlatego ja pomimo tego, że na rowerze (mtb) jeżdżę całe życie zbieram obecnie na szosę. I kupuję taką z decathlona za 2k zamiast zbierać do jakiegoś koksa. Na szosie nigdy nie jeździłem więc na początek coś takiego starczy.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Hm tak sobie czytam 500 vs 520 i przyznam szczerze że ja to wolę tą 500 kupić. Róznica jest taka że w 520 są inne opony i dzwonek... A tak reszta jest na tej samej ramie i na tym samym osprzęcie. No i 520 jest brzydka.
  • Odpowiedz
@saund: @CreativePL: Jak masz 5k to bierz za 5k. Teraz może różnicy nie poczujesz, ale za dwa miesiące już tak a kupno dobrego na początku zawsze wyjdzie taniej niż kupno nijakiego i późniejsze ulepszanie. Już nie mówiąc o szpanerstwie a to też ważne :)
Za rok jak kupisz MTB to i tak będziesz chciał szosę i na odwrót. I nie oznacza to że dokonałeś złego wyboru.
  • Odpowiedz