Wpis z mikrobloga

Uzywa ktos sztywtów #oldspice ? Zobaczcie co ostatnio zauwazyłem:

jakis czas temu bylem w #usa i w tamtejszym #wallmart kupilem sztywt oldspice w promocji 1+1 (2 sztuki) mające po 85 gram (numer 1 na zdjeciu) za okolo 14 zł w przeliczeniu... tanioszka... w polsce przewaznie kupowalem za 13-14 zł jeden... jak była promocja to po 11zł za 60ml (numer 2 na zdjeciu)... jak widac opakowanie jest mniejsze od tej wersji amerykanskiej... sztywtu w srdoku tez jest mniej...
Z racji ze ostatnio mi sie jeden skonczył, postanowilem zapolowac na jakas promocje by miec jeden w zapasie... w @kaufland była akurat promocja na te sztywty.. ale wydawały mi sie jakies one mniejsze.. i sie nie mylilem... teraz nie ma juz 60ml a 50.. opakowanie nie zmniejszyło sie tylko na wysokosci... a ogolnie zostało pomnieszone - wiec nie kazdy zauwazy roznice w rozmiarze... a promocja... z 12 zl na 9zł... cenowo wychodzi prawie to samo jakby była wersja 60ml... no ale tutaj ewidentnie jest promocja.. bo w innych sklepach tez juz sie nie dostanie wersji 60ml... wszedzie jest po 50ml... i nie za 12 zł (docelowa cena w kayfland) tylko 14zł!!... tak wiec podsumowując

USA: za 14 zł - masz 170 gram produktu, w Polsce wczesniej za 14 zł miales (poł roku temu) 60 ml (okolo 3 razy mniej), a teraz za 14 zł masz 50 ml (czyli cena wzrosła o równe 20%). Czemu w USA potrafi byc tanio a u nas wszystko jest tak drogie?!

#zale #januszebiznesu
PanBaklazan - Uzywa ktos sztywtów #oldspice ? Zobaczcie co ostatnio zauwazyłem:

ja...

źródło: comment_unvZBLge8Cfds7gm1ILB5a83UOCVkjd4.jpg

Pobierz
  • 17
@PanBaklazan: nie trzeba leciec za ocean, zeby zauwazyc "dziwnie" niskie ceny niektorych prpduktow. Choc w Reichu zycie jest drozsze niz w Polsce, niektore produkty, ktore u nas sa "rarytasem" i kosztuja w cholere, u nich sa norma i nikt nie sra w gacie na ich widok, wiec wysoka cena na nic sie zda. W dodatku, w przypadku Old Spice, trzeba byloby sie dowiedziec gdzie to produkujo- moze to towar eksportowy i
Jedyny antyperspirant po którym miałem coś na wzór bolących siniaków pod pachami, (jakieś uczulenie na któryś ze składników). Drogi, mało go i nie nadaje się na większe upały. Meh.