Wpis z mikrobloga

Już nawet mi nie żal wykopu, który zamienia się w bagno. Po prostu łykają wszystko jak pelikany. Chodzi o ten link:
http://www.wykop.pl/link/2507915/spontaniczne-tlumy-bronislawa-komorowskiego-gdynia/?utm_source=ostatnio_popularne&utm_medium=link_2&utm_campaign=ostatnio_popularne

HURR DURR KOMOROWSKI SOBIE ŚCIĄGA POPLECZNIKÓW NA WIECE. @LibertyPrime po prostu nie ma słów na manipulację, której się dopuściłeś.
Po pierwsze ten autobus faktycznie jest pełen urzędników, ale teraz wytłumaczę Ci dlaczego. Otóż ci urzędnicy (w większości urzędnicy, bo nie tylko) chwilę wcześniej byli pod urzędem miasta gdzie wmurowana została tablica pamiątkowa.
Po drugie, po uroczystościach związanych z tablicą wszyscy mieli przetransportować się do Muzeum Miasta Gdyni, co zrobili autobusami ZKM. Na nagraniu nawet widać, że nie idą na żaden wiec, tylko idą do środka muzeum. Powiem Ci więcej, to nie byli jacyś tam urzędnicy, pani Mariola z działu płac, tylko ścisła czołówka, bo po prostu była to oficjalna uroczystość. W tym tłumie widać między innymi wiceprezydenta miasta Marka Stępę.
Po trzecie Komorowski ma z tym ścisły związek bo to jego rozporządzenie do tego doprowadziło.

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że reszta pelikanów też to przeczyta. http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/komorowski-gdynia-depozytem-polskich-marzen-o-nowoczesnosci/l1x47n
#polityka #4konserwy #neuropa #wybory #gdynia
  • 33
@kglibow: No jak nie podałem? Najpierw było wmurowanie tablicy pamiątkowej, a potem oficjalna uroczystość w Muzeum Miasta Gdyni.
@LibertyPrime: Prezydent Szczurek też tam był. Może to on sobie przywiózł widownie? W końcu on był organizatorem a nie Komorowski.
@Adams_GA: aha to z tej okazji spotkanie...
Kamery były, i komorowski pewnie też? Czyli tv pokaże, ty zobaczysz urzędników ("no kazali to przyszliśmy, o co kaman?") a zwykły kowalski zobaczy spontaniczny tłum na uroczystości jakiejś tam z komorowskim, który ma tyyylu fanów. Liberty jak dla mnie poprawnie otwiera ludziom oczy.
@kglibow: No chyba nic dziwnego, że na ważnym dla miasta wydarzeniu są kamery, zaproszeni goście (nie tylko urzędnicy, bo jeszcze niektórzy zostali odznaczeni ale to pewnie powiesz, że Komorowski sobie medalem chce głosy kupić) i każdy myślący człowiek wie że to nie jest żaden spontaniczny tłum tylko zaproszeni goście, zaproszeni na uroczystość.
@kglibow: nie, ja po prostu wiem jak wyglądają takie uroczystości w całym kraju i nieważne czy jest na nich prezydent czy to odsłonięcie hydrantu w pipidowie dolnym, zawsze są jacyś zaproszeni goście, zawsze z najwyższych władz danej jednostki i tyle. A Komorowski był bo to jego rozporządzenie ustanowiło, że śródmieście Gdyni jest pomnikiem historii, inna sprawa że uroczystość akurat w kampanii ale to już nie jest wina ani miasta ani urzędników.
@Adams_GA: tak, w całym kraju polityczne mendy już wiedzą że trzeba się pokazywać gdzie się da, otwarcia zamknięcia poświęcenia, i im więcej ludzi tym lepiej. Takie spotkania nie mają żadnego znaczenia oprócz promocji prezydenta, starosty itp.

"śródmieście pomnikiem historii" - to jest tak głupie że aż nie wiem jak to skomentować
"śródmieście pomnikiem historii" - to jest tak głupie że aż nie wiem jak to skomentować


@kglibow: to nie jest głupie, a ty po raz kolejny pokazujesz że nie masz pojęcia o czym piszesz i tak samo jak bez pojęcie kliknąłeś wykop tak samo bez pojęcia tego bronisz.

Pomnik historii – jedna z czterech form ochrony zabytków w Polsce określonych w ustawie o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (art.7). Status pomnika
Chciałem zauważyć, że zdarzenie ze znaleziska nie dotyczy odsłonięcia tablicy, ale zaplanowanego na godzinę później "spotkania z przedstawicielami lokalnej społeczności". Tak jak pierwsze wydarzenie wynikało z pełnionej funkcji przez p. Komorowskiego, tak drugie było elementem kampanii wyborczej. I był spęd w iście gierkowskim stylu.