Wpis z mikrobloga

@wysuszony: nie gubi - ściąg aktualizacje. - jedyny moment co gubi - to jak mam dongla wpiętego i po kablu - i odepne kabel i zostawie na donglu - wtedy program nie łapie - bo myśli że mysz została odpięta - i wtedy mysz zachowuje się jak by sterowników na komputerze nie było - czyli - włącza standardowy profil (ten z pudełka) - wypięcie dongla+włączenie wyłączenie myszy tym suwakiem pod myszką
@Vanwartith: ale ona w teorii nie potrzebuje sterowników do działa gdy zaprogramujesz ją wcześniej w Gaming Software i to jest właśnie cały urok tej wbudowanej pamięci. Ja sobie ustawiam profile specjalnie np. pod War Thunder, a czasem (nie zawsze) wyłączę i włączę mysz i tyle po moich profilach. Trochę denerwujące jest importowanie z pliku za każdym razem.
@Vanwartith: już wrócił ostatnio od Logitecha bo LPM klikał podwójnie i boczny przycisk odpadł sam z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie dość wadliwy model pod względem tego podwójnego klikania z tego co czytałem w Internecie, bo i bez pytania wymienili wszystko.
@Vanwartith: i tak muszę wysłać bo praktycznie nie działa przechył rolki w lewo (używam przechyłu do zmiany głośności), tak właśnie po cichu liczą że wymienią mi na G700s, bo z tej jestem średnio zadowolony, jakoś G5 była mniej wadliwa. Gdyby jednak nie te mankamenty to myszka super wygodna i funkcjonalna - nigdy więcej wyłącznie przewodowej myszy.