Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: zalezy od wielu rzeczy. Od tego jaka masz podstawe godzinowa, czy najnizsza +dodatki zmianowe na przyklad, czy wyzsza ale bez dodatkow. Przedewszystkim od umowy z pracodawca. Bo moze byc tak ze stawka urlopowa zalezy od tego ile przepracowales zanim bierzesz urlop(w sensie mniej czy wiecej czy mniej niz tyle ile potrzeba na wypracowanie stawki urlopowej) Opcji jes mnostwo, zalezy od pracodawcy glownie.
@dawid-rams: urlop ci będą liczyć pewnie po podstawowej. u mnie jest tak, że jeszcze mamy jakiś smieszny przelicznik, żeby firma mogła dorzucić parę pensów za pracę w godzinach popołudniowych i żeby każdy siedząc na urlopie miał te 10,5 funta. System jest o tyle fajny, że jak się idzie na nocki to dolicza jakieś pensy z nocki i stąd robią się cyrki, że stawka za godzinę urlopową wynosi czasem 19 funtów :)
@Vampiremoon: a co trzeba było robić? miał chłopak dylemat i go rozwiązał. tak prosty masz umysł lub życie, że nie musisz wybierać?


@sssabae: zostałem i myśle ze dobrze zrobiłem. Dziewczyna, Koledzy, rodzice i 100 Mirków mnie wsparło dobrymi poradami.