Wpis z mikrobloga

Jak usłyszałem przemówienie Kaczyńskiego spod Pałacu Prezydenckiego to się przeraziłem. Chcąc, nie chcąc, w drugiej turze oddam głos na Komorowskiego. Przykre, że znowu mniejsze zło, ale następnych 5 lat rządów prawicowych oszołomów nie zniosę. Ciągłej walki na polu światopoglądowym nie popartej merytoryką. I pewnie chęci zrobienia takiej samej ilości pomników Kaczyńskiego co JPII.
#wybory #komorowski #duda
  • 110
  • Odpowiedz
Rozumiem, ze jak ktoś ma swoje, ale inne od Twojego zdanie to znaczy, że ma papkę z mózgu.


@PsychoKiller: Nie, chodziło mu o to, że masz papkę z mózgu, bo głosujesz na Komorowskiego. To nie jest żadne mniejsze zło, to jest koszmar.
  • Odpowiedz
@fiskkr: Czyli chcesz mi powiedzieć, że ostatnie rządy PiSu nie skupiały się na patrzeniu w przeszłość, wyciąganiu na wierzch spraw z przeszłości zamiast zajmowania się teraźniejszością i przyszłością? Przypomnę, że Kaczyński wygrał wybory z Tuskiem wyciągając absurdalny argument przeciwko niemu, mianowicie przynależność jego dziadka do Wehrmahtu. Taką to oni cudowną politykę uprawiają. I tak, wolę Komorowskiego niż to piekiełko.
  • Odpowiedz
@PsychoKiller: trzeba też brać pod uwagę, że PiS szybciej dogada się z Kukizem i Korwinem, a to dla mnie plus. PiS będzie sobie targał tupolewa na plecach do Polski, a Korwin może się w tym czasie weźmie za gospodarkę. Z Kukizem może doszli by do porozumienia i uzgodnili jakąś porządną ordynację wyborczą.
  • Odpowiedz