Wpis z mikrobloga

Jak usłyszałem przemówienie Kaczyńskiego spod Pałacu Prezydenckiego to się przeraziłem. Chcąc, nie chcąc, w drugiej turze oddam głos na Komorowskiego. Przykre, że znowu mniejsze zło, ale następnych 5 lat rządów prawicowych oszołomów nie zniosę. Ciągłej walki na polu światopoglądowym nie popartej merytoryką. I pewnie chęci zrobienia takiej samej ilości pomników Kaczyńskiego co JPII.
#wybory #komorowski #duda
  • 110
  • Odpowiedz
@PsychoKiller: bo prezentujesz postawę skrajnego leminga, który jest karmiony tvn24 i pewnie to Twoja ulubiona stacja. Co pewnie jeszcze wojna i polska splonie jak PiS dojdzie nie? Serio nie chce Cie obrażać ale Twoje zdanie świadczy ze jesrs idealną marionetka propagandy lub pracujesz w budzetowce i Ci dobrze jak jest a zmiany Ci nie na rękę.
  • Odpowiedz
@PsychoKiller: rozumiem ze chcesz spokoju poglądowego ale nie wiem czy nie widzisz różnicy między Kaczyńskim a Dudą ,to nie są te dwie same osoby ,chociaż tvn i Komorowski dobrze wmawiają ludziom jak to Kaczyński stoi za Duda co jest dla mnie kompletną głupoto.Ludzie ,którzy sie tym karmią mają gowno w głowie zamiast mozgu bo jest im wmawiane ze jak wybiorą dude państwo stanie sie kościelne i nie bedzie się rozwijać ani
  • Odpowiedz
@filozofujaca_pietruszka: wolny kraj i masz prawo do wlasnej opinii, nawet jesli jest to nazywanie inaczej myslacych, ze maja gowno zamiast mozgu. Tak sie sklada ze ty jak i ten czlowiek co ma gowno zamiast mozgu macie tyle samo do powiedzenia, tj, jeden glos wyborczy.
  • Odpowiedz
@Dragimir: ale ja nie mowie ze ludzie którzy maja własna opinie maja gowno zamiast mozgu tylko ci którzy karmią sie tym co pokazuje tvn i wierzą w każde słowo,troche uważniej czytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz