Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy 280 - 5 = 275
#xvix365filmow 280 - 5 = 275

Miałem dłuższą przerwę spowodowaną maturami, ale wracam do oglądania.

Interstellar
Bardzo Nolanowski film, osobom które nie lubią jego filmów Interstellar mógł się nie podobać, ja jednak osobiście bardzo lubię jego dzieła.
8+/10

Odlotowy duet
Strasznie pokręcona i głupia komedia, jednak po ciężkim dniu całkiem przyjemnie się oglądało.
6+/10

Tenshi no Tamago
Dziwne, pięknie narysowane i prawie nieme Anime z cudowną muzyką. Na pewno nie każdemu się spodoba, ale jak ktoś nie ma nic przeciwko Anime to warto sprawdzić, może akurat się spodoba, ja miałem trochę mieszane uczucia.
7/10

[Krąg](http://www.filmweb.pl/film/The+Ring+-+Krąg-1998-35065)
Oglądałem pierwszy raz od 12 lat, pamiętam jak wtedy się bałem i od wtedy uważałem za najstraszniejszy horror. Ciekawa historia, dobrze zagrany, ale już nie straszy tak jak kiedyś (na szczęście...).
7-/10

Moon
Mimo niedużego budżetu świetnie zrealizowany film. Sam Rockwell w roli głównego bohatera spisał się niesamowicie dobrze. Historia jest ciekawe ale trochę przewidywalna. Stylistyka przywodzi na myśl Odyseję kosmiczną o wiele bardziej niż wspomniany wyżej Interstellar.
8/10

#film
xvix56 - #maratonfilmowy 280 - 5 = 275
#xvix365filmow 280 - 5 = 275

Miałem dłuższ...

źródło: comment_yVpO7RMqu1uO1OcgdZvRyWL0pnUexiR8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@xvix56: Nolanowski? Dopiero zaczynam oglądać Nolana (wczoraj oglądałem Batman Początek, jutro obejrzę Mrocznego Rycerza), ale Interstellar się boje. Widziałem początek jak główny bohater dostaje się do tej bazy


Nolan chyba nie lubi długich przejść do poszczególnych sytuacji z tego co zauważyłem.

Wannabe mądre #!$%@?, czy warto obejrzeć?
  • Odpowiedz