Wpis z mikrobloga

Od rana moja tablica jest zalewana przez syty, cudowny BUL tyłka wszystkich młodych, wykształconych i z wielkich ośrodków, którzy sądzą, że wygrana Dudy spowoduje, że za miesiąc będziemy w stanie wojny z Rosją, wprowadzi się karę śmierci za niechodzenie do kościoła i skoczymy o 500 lat w tył w rozwoju technologicznym. Prymas będzie królem Polski, a ZUS wzrośnie do 3000zł miesięcznie.

Fanem Dudy nie jestem, ba, w drugiej turze nie miałem przyjemności zagłosować. Ale każdemu, kto obiecywał emigrację po przegranej Bronka oferuję podwózkę na lotnisko i pomachanie chusteczką na pożegnanie. Oferty proszę wysyłać na priv.

Świadomość, że pan Gajowy po 5-ciu latach swojego szogunatu zniknie z ekranów telewizorów, przestanie dawać nam bul i odbierać nadziejię na normalne państwo, wchodzić na krzesła, puszczać bąki, podnosić podatki i wiek emerytalny i świat wreszcie o nim zapomni, powoduje, że nawet poniedziałkowe szykowanie do pracy odbywa się z nieco większym entuzjazmem.

Dla samej przyjemności czytania tych wszystkich buldupiących wypocin, dziękuję ci, narodzie i wyborco, który to czytasz. Odwaliłeś kawał dobrej roboty :3 #polityka
  • 45
@Tostu: Ale jak widzę że ktoś piszę że to prezydent podnosi podatki i wiek emerytalny to się zastanawiam czy prawo wyborcze powinno być powszechne.

Też mam spam na facebooku z obu obozów i bardziej żenują mnie ludzie którzy ogłaszają zwycięstwo jakby co najmniej dokonał się jakiś przełom. Zmieniliśmy prezydenta - mało znaczącego pionka z jednej partii na drugą (wbrew pozorom o podobnych poglądach). Nic się nie zmieniło i Ci którzy spodziewają
@Tostu: mysle ze najgorsze w tym wszystkim jest to, ze czesc ludzi autentycznie zachowuje sir fanatycznie wzgledem PO, co absurdalnie zarzucaja reszcie wyborcow. Placza ze teraz nie bedzie wolnosci jednoczesnir kwestionujac wolnosc glosujacych inaczej czy wolnosc wyznania (obrazanie religii i wyznania w wypowiedziach), i zapominaja ze to nie kwestie swiatopogladowe sa najwazniejszr w panstwie - dla nich, tak bardzo swiadomych i wyksztalconych wyborcow chyba tak. Co wiecrj jakos nikt na mojej