Wpis z mikrobloga

Od rana moja tablica jest zalewana przez syty, cudowny BUL tyłka wszystkich młodych, wykształconych i z wielkich ośrodków, którzy sądzą, że wygrana Dudy spowoduje, że za miesiąc będziemy w stanie wojny z Rosją, wprowadzi się karę śmierci za niechodzenie do kościoła i skoczymy o 500 lat w tył w rozwoju technologicznym. Prymas będzie królem Polski, a ZUS wzrośnie do 3000zł miesięcznie.

Fanem Dudy nie jestem, ba, w drugiej turze nie miałem przyjemności zagłosować. Ale każdemu, kto obiecywał emigrację po przegranej Bronka oferuję podwózkę na lotnisko i pomachanie chusteczką na pożegnanie. Oferty proszę wysyłać na priv.

Świadomość, że pan Gajowy po 5-ciu latach swojego szogunatu zniknie z ekranów telewizorów, przestanie dawać nam bul i odbierać nadziejię na normalne państwo, wchodzić na krzesła, puszczać bąki, podnosić podatki i wiek emerytalny i świat wreszcie o nim zapomni, powoduje, że nawet poniedziałkowe szykowanie do pracy odbywa się z nieco większym entuzjazmem.

Dla samej przyjemności czytania tych wszystkich buldupiących wypocin, dziękuję ci, narodzie i wyborco, który to czytasz. Odwaliłeś kawał dobrej roboty :3 #polityka
  • 45
@Tostu: Z uśmiechem ! Dobrze wychowany leming (wg. koncepcji Pana z TVN'u i mojej obserwacji Pana Niesiołowskiego) powinien łyknąć każdy kit a jak będzie wydalał to dźwięki z muszli klozetowej będą dodatkowy bonusem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej grają na nas jak na organkach, mówią kogo mamy lubić (np. Putina w 2010 r.) lub kogo mamy nie lubić (np. Putina w 2014). ( ͡°
Zmieniliśmy prezydenta - mało znaczącego pionka z jednej partii na drugą (wbrew pozorom o podobnych poglądach). Nic się nie zmieniło i Ci którzy spodziewają się jakichkolwiek daleko idących zmian są po prostu naiwniakami.


@duskhorizon: No, na razie nic się nie zmieniło racja. No, ale sporo teraz się mówi o jakichś przetasowaniach na wybory parlamentarne. Moim zdaniem nie można zaprzeczyć, że po tej wygranej Dudy czekają nas ciekawe czasy ( ͡°