Wpis z mikrobloga

Od rana moja tablica jest zalewana przez syty, cudowny BUL tyłka wszystkich młodych, wykształconych i z wielkich ośrodków, którzy sądzą, że wygrana Dudy spowoduje, że za miesiąc będziemy w stanie wojny z Rosją, wprowadzi się karę śmierci za niechodzenie do kościoła i skoczymy o 500 lat w tył w rozwoju technologicznym. Prymas będzie królem Polski, a ZUS wzrośnie do 3000zł miesięcznie.

Fanem Dudy nie jestem, ba, w drugiej turze nie miałem przyjemności zagłosować. Ale każdemu, kto obiecywał emigrację po przegranej Bronka oferuję podwózkę na lotnisko i pomachanie chusteczką na pożegnanie. Oferty proszę wysyłać na priv.

Świadomość, że pan Gajowy po 5-ciu latach swojego szogunatu zniknie z ekranów telewizorów, przestanie dawać nam bul i odbierać nadziejię na normalne państwo, wchodzić na krzesła, puszczać bąki, podnosić podatki i wiek emerytalny i świat wreszcie o nim zapomni, powoduje, że nawet poniedziałkowe szykowanie do pracy odbywa się z nieco większym entuzjazmem.

Dla samej przyjemności czytania tych wszystkich buldupiących wypocin, dziękuję ci, narodzie i wyborco, który to czytasz. Odwaliłeś kawał dobrej roboty :3 #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
@duskhorizon: To moze byc przełom, owszem bitwa i wygrana jest mała, ale to jak pdbicie podczas wojny przez komandosow jakiej istotnej fabryki broni.
To wytrych i teraz w rekacj Dudy czy PO zniknie na jesieni czy jednak odwrotnie i PO powroci w glorii i chwale.
Mam nadzieje ze PO jak i SLD oraz PSL znikna na zawsze.
  • Odpowiedz
@Tostu: Większość ludzi niby wykształcona, ale wierzy ślepo tv. Takie głupie dziady. Zadaj precyzyjne pytanie nt polityki Bronka to nie wiedzą co odpowiedzieć, tylko tyle, że jesteś pisiorem i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@loczyn: to niebezpieczne zapędy żeby rządziła tylko jedyna słuszna partia, wszystkie opcje polityczne od prawa do lewa powinny mieć swoją reprezentacje w parlamencie, na tym polega demokracja
  • Odpowiedz
@Tostu: Wszystko wyjdzie w praniu. Chwilowy kredyt zaufania? Czemu nie . Jednak tylko do momentu w którym zostanie zrobiona pierwsza laska złodziejowi typu górnik, rolnik, związkowiec, stoczniarz czy inny burak. Do momentu gdy zamiast zachodniej firmy (budowanie bezpieczeństwa Polski poprzez tworzenie relacji z zachodem ) przetarg MONu wygra polska gówno firma. Do momentu w którym nowy prezydent złagodzi działania anty rosyjskie. Do momentu pierwszej laski zrobionej Kościołowi czy psycholom od smoleńska.
  • Odpowiedz