Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #policja #lodz #wypadek #csiwykop

No właśnie, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zapieprzał 300 km/h na autostradzie i nie zabił 3-osobowej rodziny, w tym 5-letniego dziecka! Dosłownie każdemu może się zdarzyć!

Wina leży po obu stronach, po co ten 5-latek wchodził do auta, przecież pewnie nie musiał!

Poza tym nie rozumiecie, że Sebuś nie chciał, żeby zginęły aż 3 osoby!? Może był w stanie poświęcić życie jednej czy dwóch osób, by móc zasuwać jak kretyn po publicznej drodze, ale skąd mógł wiedzieć, że aż trójkę skasuje!?
Emes91 - #polskiedrogi #policja #lodz #wypadek #csiwykop

No właśnie, niech pierwszy ...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 42
@Emes91: ale mnie #!$%@? taki ckliwy pseudosymetryzm (czytaj: próba wybielenia sprawcy). Sebuś nie chciał, on nie wiedział, na pewno żałuje, nie piszcie o nim takich rzeczy, bo to nie ładnie. No dziecko we mgle, nic nie wie, to nie moja ręka, #!$%@?ł 3x ponad dozwoloną prędkość, ale on na pewno nie chciał, a w ogóle to co wy od niego chcecie, to dobry chłopak jest. Ale mi takie coś ciśnienie podnosi
No dziecko we mgle, nic nie wie, to nie moja ręka,


@cutecatboy: Tak samo można wytłumaczyć "kierofffce" kii, który nie spojrzał w lusterko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)-
Wina leży po obu stronach


@Emes91: oczywiście. Gdyby rodzince nie zachciało się wakacji tylko by siedzieli jak prawdziwi Polacy przed tv oglądając trudne sprawy to Seba mógłby zapieprzać sobie autostradą bez żadnych konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie. Dupa już rodzince płonie, nie spodziewali się że moc internetów tak szybko przyniesie efekty w wyszpiegowaniu powiązań Sebusia i stanowisk jakie pełnią. Wyciszanie sprawy już się
@Emes91: Nie rozumiesz, albo udajesz ze nie rozumiesz. Mam kumpla w moim wieku (45) i kiedyś przy piwku siedzimy i koło nas przejechał ulicą szybko motor. Kumpel narzeka, ze to wariat i potencjalny morderca. Problem taki, ze jak kumpel miał 18 lat to autem ojca po mieście dużym fiatem 140 latał, z jednym kumplem przypiętym do dachu, często po kilku piwach.
@Emes91: Musi być dochodzenie itp, no #!$%@? nie ma bata, tam jakby zebrać ślady na tej masce be em wicy, to będą też ślady lakieru jak analogicznie ze śladów dna, nie lubimy policji samej w sobie ale wierze w dobrych chłopaków z kryminalnej i jakieś wysoko postawione służby policyjne które ścigają patologie itp

Np chłopaki z archiwum x robią dobrą robotę, ścigając morderców, seryjnych i gwałcicieli. wierze w dobrych policjantów, którzy
@Emes91: Ci #!$%@? piraci drogowi nigdy nie chcą nic złego zrobić, a potem połowa z nich jak nie lepiej ma na sumieniu niewinnych ludzi. Nikt ich nie zmusza #!$%@?ć, nie każe walić wódy przed wsiadaniem za kółko. To ich decyzja i ich wina. Przykro to może być jak się człowiek na wymarzone studia nie dostanie, a nie jak pozbawi życia niewinnych ludzi. Ja #!$%@?. Wina leży po obu stron. Chyba ten