Wpis z mikrobloga

Czemu spoleczenstwo ma takie parcie na zwiazki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rodzice mi truja non stop zebym "za dziewuchy sie bral", babcia non stop wypytuje i generalnie lipa. Loszka dobra znajoma probuje wciagnac mnie w zwiazek, nawet na wypoku #tfwnogf to bardzo negatywny tag i w ogole #przegryw

A prawda jest taka ze mi autentycznie pasuje bycie mna, trzepanie co noc, strzelanie w csa i na xboxie, do tego robienie masy na silowni. Mialem dziewczyne raz, niby spoko fajnie ale te mile rzeczy nie rekompensuja stresu + nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.

Ucze sie bardzo dobrze, mam fajna prace i w ogole bardzo dobrze mi jest tak jak jest, a ludzie na sile forsuja we mnie zmiany, wszedzie gdzie tylko spojze. Parcia na zwiazki jakos nie mam, a jak mocno w krzyzu przycisnie to zawsze jest tinder.

Mam 22lvl, nie moge byc jedyna osoba ktora tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
@kuhwa: a ja nie rozumiem takich stulejek jak Ty, tez znałem takie, co ani myślały o dziouszkach, tylko koledzy, komputery i odświętne walonko. Myslalem ze to jakies boty bez duszy.Too jest nuuuda, nie to co dzika przygoda z loszką. Ale to tez zalezy chyba od poziomu testosteronu, ja pamiętam mialem bzika juz w podstawowce, tylko kiecki byly mi w glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)