Wpis z mikrobloga

Czemu spoleczenstwo ma takie parcie na zwiazki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rodzice mi truja non stop zebym "za dziewuchy sie bral", babcia non stop wypytuje i generalnie lipa. Loszka dobra znajoma probuje wciagnac mnie w zwiazek, nawet na wypoku #tfwnogf to bardzo negatywny tag i w ogole #przegryw

A prawda jest taka ze mi autentycznie pasuje bycie mna, trzepanie co noc, strzelanie w csa i na xboxie, do tego robienie masy na silowni. Mialem dziewczyne raz, niby spoko fajnie ale te mile rzeczy nie rekompensuja stresu + nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.

Ucze sie bardzo dobrze, mam fajna prace i w ogole bardzo dobrze mi jest tak jak jest, a ludzie na sile forsuja we mnie zmiany, wszedzie gdzie tylko spojze. Parcia na zwiazki jakos nie mam, a jak mocno w krzyzu przycisnie to zawsze jest tinder.

Mam 22lvl, nie moge byc jedyna osoba ktora tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
  • Odpowiedz
nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.


(...)

trzepanie co noc, strzelanie w csa i na xboxie,


@kuhwa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuhwa: i dobrze, nie masz parcia na wiązanie się z byle kim, udoskonalasz siebie, prędzej czy później przyciśnie Cię myślenie o założeniu rodziny to sobie znajdziesz. Większość gównozwiązków w młodym wieku i tak się rozpada, ludzie mają obecnie większe feelsy z powodu braku partnera niż tego że mieszkają z mamą w wieku 30 lat.
  • Odpowiedz
Mialem dziewczyne raz, niby spoko fajnie ale te mile rzeczy nie rekompensuja stresu + nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.


@kuhwa: albo nigdy nie byłeś prawdziwie zakochany, albo byłeś, zostałeś zraniony i teraz w ten sposób sobie to racjonalizujesz
  • Odpowiedz
@kuhwa: Dla mnie kwintesencja #!$%@? występuje wtedy, gdy ktoś ma tak nudne życie, że musi się zajmować układaniem życia innym wg swoich schematów. Nie ma co się tego typu osobnikami przejmować.
  • Odpowiedz
@kuhwa: Nie poddawaj się i trwaj przy swoim. Związki to #!$%@? sprawa, nie dość że oddajesz połowę swojego czasu komuś, to jeszcze masz kulę u nogi, a i większość par raczej na szczęśliwe nie wygląda.
  • Odpowiedz
@kuhwa: bardzo dobrze robisz

wezmiesz babe i bedzie zwyklym workiem z pieniedzmi do dymania a seks po roku bedzie tylko jako nagroda

zycie w manipulacji, falszywych usmiechach, kłótniach, oskarżeniach

jesli ktos ma pasje to zycie naprawde jest fajne, a kolega jeszcze jest w uk czyli 3 razy do roku moze sobie do tajlandiii pojechach ( )
  • Odpowiedz