Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem robotę na Gibraltarze. A skoro to piszę, to w sumie nie ma sensu utrzymywać dwóch rzeczy:
1. Konta tutaj
2. Resztek prywatności - na wykopowych piwach poznałem od cholery osób i w sumie jedyny powód, dla którego nie chciałem się przedstawiać/pokazywać mordy, to to, że ludzie z pracy się nie zgadzali z moim podejściem i mogłyby być gównoburze, ale skoro tam już nie pracuję, to... mam #!$%@?. Także nie wiem, może zrobię #pokazmorde by stulejkom pokazać swoje 5/10, a może nie, nie wiem jeszcze. Ale konto usunę.

#praca #gibraltar #wyrywajzloginem #usunkonto
  • 32
@LoginZajetyNiepoprawny: nie usuwaj konta, zostaw po sobie jakąś cząstkę, dzięki temu nie będziesz postrzegany jedynie przez pryzmat jednego tagu, ale będzie można też dotrzeć bez problemu do reszty Twoich wpisów. To będzie dużo lepsze niż pokażmordę, która by miała tylko udowadniać coś niedowiarkom,
@nico112: ale nie chodzi mi jedynie o wpisy pod tagiem #wyrywajzloginem, ale tez o komentarze pod innymi wpisami i wątki nie na temat budujące wizerunek też jako człowieka. A to czy jest 5/10, czy 9/10 to mało mnie obchodzi, bo można być super przystojnym i mieć ogromne problemy z kobietami i sadzić beznadziejne teksty. To bardziej przyda się wielu osobom niż wstawienie zdjęcia swojej gęby i udowodnienie, że jest się
@nico112: Nom, nic odkrywczego nie napisałem, dlatego po moich kilku wpisach o #tinder kilka miesięcy temu, nagle okazało się że da się ruchać i na oko to 20-30 osób mi na PW napisało, że im pomogłem. Ale spoko, nic odkrywczego. :)
@nico112: chciałbym w tym miejscu zaprotestować. Ostatnia jego porada na PW bardzo mi pomogła (choć dotyczyła sieci, a ja zastosowałem ją w prawdziwym życiu), a kiedyś już ze dwa razy rozmawiałem z dziewczyną.
@MarianKolasa:
Nie twierdzę, że jego wpisy nikomu nie pomogły pewnie pomogły bardzo wielu bo stał się symbolem tego, że wykopek też może być ruchaczem. Taki żywy pomnik człowiek legenda ale nie napisał czegoś co nie było już wałkowane setki razy.
@LoginZajetyNiepoprawny: O #!$%@?. Gratulację cumplu! Trochę szkoda że masz zamiar usunąć konto. Lubię czytać hejty pod Twoimi wpisami ;)
Może poczekaj jeszcze trochę. Pewnie będziesz miał niejedną ciekawą historię stamtąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój Wykop bez Twoich wpisów będzie wiał nudą ( ͡° ʖ̯ ͡°)