Wpis z mikrobloga

@hanka_jeszcze_dziewica: wszystko zalezy tego jak bardzo chcesz dojść do sprawności.

ten gościu ponoc jest dobry i poleca niektorych fizjo - https://www.fizjologika.pl/fizjoterapeuci-ktorych-polecam/ sprawdz sobie kogo masz w poblizu

najlepiej zaczac od wizyty u fizjo, samemu to polecam tylko i wylacznie w przypadku jak masz juz jakas wiedze, doswiadczenie

ja sporo pochodziłem po fizjo, sporo poczytałem. Generalnie wiekszosc problemow z kolanem w tym z chondro to wynik dysfunkcyjnej pracy biodra, stopy. Poprawne ułożenie
  • Odpowiedz
@divinemadrid: temat kolana odpuściłem, bolało, ale nie przeszkadzało bardzo. Od niedawna mam robione na wymiar wkładki ortopedyczne i to zdaje się pomagać, bo kolano ustawia się poprawnie i nie ściera się mocniej
  • Odpowiedz
@RoundStic: ok, też to mam - też pomogło, to fakt, pewnie miałeś skrzywione całe ciało przez to swoją drogą. nieleczony platfus w jedną albo drugą stronę, jednak skazujesz się tym na chodzenie całe życie w wkładkach - fizjo mi zalecał, żeby jednak też pracować nad tym naturalnie jednak to praca na całe życie
  • Odpowiedz
  • 0
@divinemadrid: jw. u mnie temat ogarniety pomogło: ogarniety fizjo, cwiczenia, wzmacnianie mięśni. Nóż? Noż w mojej ocenie w ogóle nie jest rozwiązaniem chyba że naprawde masz tragiczny stan chrząstki i wymagana jest już endoproteza
  • Odpowiedz