Wpis z mikrobloga

@Methagen:
1. Kolory flagi wzięte z strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Być może doszło do zakłamania - może RGB/CMYK - nie wiem, przyjrzę się temu bliżej.
2. Co... Mówisz że "#!$%@? widać" a zaraz potem że "postacie". Czyli jednak się rozczytałeś? Może masz problemy z wyobraźnią? Jesteś pierwszą osobą która zwraca na to uwagę.
3. Ok. Nie jestem grafikiem. Proszę więc zaproponuj alternatywę.
Z resztą udostępnię źródło - więc osoby
flaga na ludziku po prawej stronie powinna wyglądać tak


@Szaraczek: ale czemu tylko Niemcy mają dostawać, a Austriacy to co święci byli (przecież sam Hitler był Austriakiem)? Tak samo nie rozumiem miłości Polaków do Gruzji skoro morderca znacznej części Polaków i sprawca II WŚ i okupacji był Gruzinem.
Gdy robiłem grafikę miałem info jedynie o domenie polishdeathcamps.


@Frondeus: ten cały plakat wygląda jakby trzeba było się buntować przeciwko obozom stworzonym przez Polaków w którym biedni Niemcy ginęli, a teraz myli się ofiary z katami ergo jakby gdzieś były obozy w których Polacy mordowali ale nikt o tym nie mówi.
@Frondeus: nie wiem, nie znam się na projektowaniu plakatów - opisuję tylko swoje odczucia, a po obejrzeniu tego plakatu mam takie odczucia, że Polacy byli zbrodniarzami którzy uchodzą teraz za ofiary.