Wpis z mikrobloga

@Frondeus: Nie podoba mi się, że walcząc z tym ciągle przwija się się Polska w temacie. Co zapamiętam? Powiedz nie p@#$%^^ obozom śmierci i nazwę strony: p@#$%^ obozy śmierci :/
  • Odpowiedz
@Sherrax: Te kolory które zaproponowałeś całemu Zachodowi powiedzą "Obwiniamy współczesnych niemców". Kolory NSDAP wprost powiedzą "Obwiniamy ich dziadków" ;)

Polska nie jest potęgą aby obrażać naszego zachodniego sąsiada (co wojewodzie można to niestety nie nam) - to raz. Chcemy być traktowani uczciwie więc traktujmy ich uczciwie - to dwa.
Kolory NSDAP były kolorami niemców - czy im się to podoba czy nie - to trzy.

Uczmy się walczyć i argumentować na
  • Odpowiedz
@Frondeus: Dokładnie, brońmy się przed propagandą Niemiec.

"W 1956 roku Alfred Benzinger zaproponował skoordynowaną akcję, mającą na celu propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne”. „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę” – przekonywał Benzinger[6]. Agencja opracowała koncepcję, aby posłużyć się semantyczną manipulacją i wprowadzić do obiegu medialnego termin „polskie obozy zagłady”. Zarzuty o manipulację odpierano tłumaczeniem, że taki właśnie termin jest skrótem
  • Odpowiedz
@Frondeus: Ale chodzi o to, żeby nawet debil wiedział kto był katem. Jeśli zostawisz tą co masz na banerze to tylko utrwalisz im we łbach, że to byli ci mityczni naziści i dalej nie będą wiedzieć kto to był. Jak umieścisz flagę Niemiec to już większość będzie wiedzieć kto mordował. To nie chodzi o zakłamywanie rzeczywistości tylko o przejrzysty przekaz nawet dla idioty.
  • Odpowiedz
@Erimar: Dla mnie podstawą jest oczyszczenie imienia Polski. Określenie czy winnym jest nazista czy niemiec jest dla mnie drugorzędną kwestią. Inna sprawa - może nie zauważyliście, ale Torturer oraz Victim mają podobne kolory. Niby inne ale dla niewprawnego oka oba "czerwone".
  • Odpowiedz
@Frondeus: #!$%@?.
po pierwsze faga polski jest BIAŁO CZERWONA , nie biało rożowa, po drugie #!$%@? widac ze to są postacie, jakies plamy, pomysl nad postaciami 3D i na to nalozona textura flagi, a nie plaska plama.
typografia napisów to w ogole jakas pomylka, calkowicie nie czytelne.
szkoda pieniedzy tych co zamierzaja to wspierac na taki syf
  • Odpowiedz