Wpis z mikrobloga

~~~ WPIS ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU I MIRECZKA ~~~
Gorąco polecam wszystkim z tagu #dom #mieszkanie #motocykle #samochody i innych pokrewnych, Mireczka @fromasz56, najlepszego agenta od #ubezpieczenia. Wszystko załatwione przez internet w 2 dni, znalazł korzystną ofertę ubezpieczenia mojego motocykla (ponad 100zł tańsza niż te, które sam byłem w stanie znaleźć - #cebuladeals ) a dodatkowo w ramach #rozdajo dostałem kubek i dwa rafaello (picrel). GORĄCO POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA
~~~ WPIS ZAWIERAŁ LOKOWANIE PRODUKTU I MIRECZKA ~~~
szluug - ~~~ WPIS ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU I MIRECZKA ~~~
Gorąco polecam wszystkim...

źródło: comment_iuVTglGLYEmksloVCDfZbhRRNNvAH653.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@KurtMeyer: nie wiem jaki masz model dokładnie mireczku ale:
CB 600 F HORNET 25 kW z 2000r kosztuje w mieście 146 zł przy pełnych zniżkach więc całkiem prawdopodobną podałeś składkę, chyba, że troszkę oszukujesz. W przypadku @szluug nie było opcji, żebym mu zrobił taniej niestety. Nie można porównywać tak w ubezpieczeniach bo to jest całkowicie nielogiczne. Jeżeli chciałeś się tylko pochwalić, że zapłaciłeś 100 zł to ok, ale nie porównuj @
  • Odpowiedz
@fromasz56: mam wszystkie zniżki, cb 600 f hornet 95 KM, 2001 rok. Umowę podpisałem w Lublinie w firmie co ma podpisane umowy w wielu ubezpieczalniach. W uniqa mi wyszło najtaniej. Miałem w MTU, wcześniej tam płaciłem też 100 zł ale przyszło mi 152 zł do zapłacenia i podziękowałem za współpracę.
  • Odpowiedz