Wpis z mikrobloga

Dziękujemy, mamy #bordo! Mimo nieustannego szlagiera #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz #oswiadczenie:
dziękujemy wszystkim Mirabelkom i Mirkom, którzy aktywnie komentują nasze wszystkie posty na #mirko i znaleziska na głównej! Wznieśliście nas na wyżyny Wykopu! Ten lokalny awans społeczny chcemy wykorzystać, by polecić Wam nasz nowy program - #faktyzzagranicy, który realizują dziennikarze z #faktytvn oraz często tu wspominanej #innaredakcja. Teraz możemy dodawać Wam więcej ciekawostek oraz ważnych informacji ze świata!

#smiesznypiesek od Marzanny Zielińskiej

FaktyTVN - Dziękujemy, mamy #Bordo! Mimo nieustannego szlagiera #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_Pe6j366H9S7oJCpExILib0qetfSEwy7j.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@kowalale: no chyba Ty oglądasz.
Ja TVN omijam zawsze, przecież to żałosna, lewacka stacja siejąca propagandę na każdym kroku.
Byle jakie wydarzenie albo podkolorują odpowiednio, albo pominą temat gdy jest ważny. Wszystko po to żeby bronić interesów jednej z partii.
Nawet mi ich nie żal.
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: oczywiście, tak jak każda telewizja:) bo tu chodzi o przyciąganie widzów;)
tak samo jestem zły bo lubie kuźniara?:) tsss oczywiście:) na korwina też nie głosuje:)
rano oglądam tvn24 przed pracą:)
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: i tak nie dostane:)
a z tym tvn'em nie żartuje;)
ani polsat ani tvp w godzinach wieczornych nie odbiegają od tvn:)
fakt faktem programy w tej stacji do 19 są poniżej ludzkiej godności ale no cóż ;D dobrze, że praca tak długo:))
  • Odpowiedz