Wpis z mikrobloga

kuhwa gniłem w tej grze na 1280x960, niby komp low-endowy (i3-4160, GTX750), więc schodziłem z detali i rozdziałki 1600x900 -> 1280x960 - 1024x786, połowa pro gejmerów przecież na takiej gra, niby wszystko spoko, duże, szerokie i w ogóle aimlock 100% ale czegoś mi brakowało. Gra nie była taka klarowna, piksele dawały o sobie znać i widoczności w sumie 0. Ciężko było się rozeznać w sytuacji gdy ktoś gdzieś się czaił za skrzynkami czy murkiem. Grałem tak 14 MM i wpadła Gold Nova 4.

Dziś pomyślałem czemu nie, jedziem FULL HD. No... i to dopiero jest coś! Widać wszystko, FOV90 daje przewagę i nic człowiekowi nie umyka. Praktycznie stałe 200fps, co jest dość dziwne bo na mniejszych rozdziałkach ilość klatek była praktycznie taka sama.

Dziś 7 meczy i 3 awanse. Jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo
ocelote - kuhwa gniłem w tej grze na 1280x960, niby komp low-endowy (i3-4160, GTX750)...

źródło: comment_CcXbXSqh2bmJTLJYJI7HEFPoVoffVRpl.jpg

Pobierz
  • 22
@fbkq: @Navari: @Barttson: nie mówię w żadnym wypadku, że w mniejszej rozdziałce się lami, nie da się grać i takie tam, bo przecież 3/4 profesjonalnych graczy gra w albo poniżej 1280x960, no ale z kolei taki Shroud czy Swag ciśnie 1920x1080 i jak czasami nad ranem oglądam ich streamy to naprawdę akcje robią niesamowite.

Gdzieś czytałem, możliwe że na reddicie, iż granie w innych proporcjach niż natywne posiadanego monitora
@ocelote: Widze, ze znasz sie na rzeczy to moze mi pomozesz( ͡° ͜ʖ ͡°) Gram na laptopie i nie moge ustawic sobie 4:3 Black bars. Wszystkie poradniki mowia o tym zeby ustawic skalowanie w panelu kontrolnym nvidii, ale niestety ja mam laptopa i w tym panelu mam tylko opcje z ustawieniami 3D, czyli okrojona wersja programu. Nie da sie uzyskac Bb za pomoca innego sposobu?
@Barttson: Jest to komenda odpowiedzialna za prędkość poruszania się kursora w pionie, jak rozciągasz ekran to zmienia się pionowa proporcja ekranu, jest węższa. Jeśli zostawisz m_yaw taki jak był przedtem, to drogi do pokonania przez mysz jest mniej, a prędkość taka sama. Dlatego strzela się "dziwnie". Trzeba zatem zmniejszyć tę prędkość. Po odpowiednich obliczeniach wychodzi 0.0165.