Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@filiprock: Pomalutku, jeszcze raz. Ja mam przeczytać coś, co napisałem, bo Ty tego nie kminisz? W dodatku używasz wyrażenia "mieć bekę nieziemską". Powtórz sobie te słowa 10 razy powoli na głos. Dobrze to brzmi? Ten prymitywny zlepek lekceważącego buractwa? Bękę ma. Znalazł się #!$%@? bednarz. koniec ;)(
  • Odpowiedz
@guovencia: przeczytałem wpis i mam dwa wnioski:

1) jesteś totalny #przegryw ale pretensje masz do wszystkich, tylko nie do siebie
2) jak Cię tak wszystko wkurza to usuń konto, naprawdę będzie Ci lżej
  • Odpowiedz
@StefaniukBatory: Jakbyś nie był typowym głąbem, zerknąłbyś co poniżej tekstu, nie wystawiałbyś się na strzał. W komentarzy stało: " Rzadko rozmawiam o pracy, to tylko środek, a nie cel. Nie fetyszyzuję tego. Nie będzie pracy? Będę zbierał puszki, nie uwłacza mi to. Ja już w życiu pracowałem na budowie, w skupie złomu, w cukierni, czy jako listonosz." I to jest prawda. Teraz mi mózgowcu powiedz, w której z tych branż wyciąga
  • Odpowiedz
@eragonn14: Okej, nie ma problemu. Możliwe, że musisz ewoluować do levelu eragonn15, żeby utrwalić w głowie pierwsze zdanie: "Musze Wam coś opowiedzieć, bo się zesram. " Nie "doradzić, bo się zesram". Ja opowiadam. To raz. Nie napisałem też nigdzie, że mnie #!$%@? z każdej roboty. Częściej sam odchodziłem. Przeoczyłem też moralizujące fragmenty. Możliwe też, że to jednak Ty przeoczyłeś kilka lekcji języka polskiego. Ja nie przyszedłem pana nawracać. Ja nawet nie
  • Odpowiedz
Nie "doradzić, bo się zesram"


@guovencia: a potem

Czasem dobrze jest zamknąć mordę i warg (które chlebuś, co na ziemię upadł całują) nie kalać samą artykulacją słów,


Które to słowa tyczyły się wpisów mirków w gorących.

przeoczyłeś kilka lekcji języka polskiego.


@guovencia: Ty chyba też. Jak już piszesz "Ciebie" dużą literą to i "pana" powinieneś.
  • Odpowiedz