Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, jest sprawa. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem tego oto pojazdu przyszłości? Nie jest to co prawda Hoverboard, ale miałem ostatnio przyjemność testowania tego wynalazku i brałbym z miejsca, gdyby nie ogromna marża polskich sprzedawców, u których Mono Rover R2 kosztuje od 1000 do 2000 zł. Natomiast majfrend na alibabie oferuje mi cenę 100$ za sztukę przy zamówienie 10 sztuk (na razie jestem chętny ja i znajomy), także oferta ciekawa, a do tego wysyłka z UK, a nie z jakiegoś Nepalu. Jak ktoś obrotny, to może i nawet zacząć na allegro sprzedawać z dużym zyskiem.

Specyfikacja MonoRover R2:
Zasięg; 20-30km
Prędkośc: 15-20km/h
Czas ładowania: 90-120min
Udźwig: 120kg

Tak więc podsumowując - wynalazek przyszłości za jedyne ~380zł + szip, zamiast 1-2k zł. Jacyś chętni?

#aliexpress #alibaba #monorover
iDaft - Mireczki drogie, jest sprawa. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem te...
  • 105
@kondominium-rosyjsko-niemieckie @husky83 @AgonyEcstasy @kaczmar119
Gość ma firmy w UK, Nigerii i Egipcie, może zapewnić nawet 10k sztuk na tydzień oraz biorą od niego firmy z całego świata, a do tego ma bardzo konkurencyjną cenę, więc musi robić jakiś większy obrót. Oczywiście, jeśli ktoś ma jakieś większe doświadczenia z alibabą, to chętnie dowiem się, jak wyselekcjonować tych lepszych sprzedawców. :)

Cena przy zamówieniu na jedną sztukę wynosi 180$, także imho warto razem zamówić
@husky83: Postaram się jeszcze o próbkę z yesdzik.pl, ale z tego co widzę na amazonie etc. to te sztuki po 500-600$ nie mają nawet żadnych odznaczeń, więc wyglądają identycznie jak te z alibaby. Jestem pewien, że po prostu fabryki skupują projekty na to i potem sprzedają hurtowo do innych państw etc.
@iDaft: na Aliexpress też często (na zdjęciach) wygląda jak droższe z innych portali. Ale na żywo wygląda już gorzej ;-)

Zresztą mi takie coś i tak do niczego nie potrzebne. Mam własne nogi i na nich chodzę. Chcę na kółkach - mam rower czy samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jeśli zamówisz, to chętnie przeczytam recenzję :)
@husky83: Ja wiem, niemniej w przypadku np. GoPro, jakiegoś ajfona czy innego cuda, to nie ma nawet cienia szansy, że jest to oryginalny produkt, bo na takowy licencje ma tylko dana firma lub fabryka produkuje dla danego producenta. W stanach, ani w PL nikt nie kryje że jest to ściagane z niewiadomo skąd, bo nawet yesdzik.pl dokleja tylko naklejki. :D
Rozumiem Wasze obawy, sam badam dokładnie sprawę, bo pierwszy raz zamawiam z alibaby. Dostałem teraz ofertę od Czecha, mniej przyjemna ze strony finansowej, ale wydaje się bezpieczniejsza:
- 1600$ za 14 sztuk, roczna gwarancja worldwide, 100% zwrotu gotówki w razie czego i ship w 3-4 dni free