Wpis z mikrobloga

@LeMoore: Ja #!$%@?. Myślałem że trollujesz z tym MacBookiem, zgrywając Testoviriona dla beki a ty naprawdę jesteś idiotą, który uwaza że jest lepszy bo ma Maca. Ooooooo stary, to poważne #!$%@? umysłowe. Rodzina musi się ciebie nieźle wstydzić.


@kotnaklawiaturze: tak, rodzina się wstydzi xD codziennie przed objadem się zbierają i obgadują jaki to głupi jestem bo kupiłem laptopa za twoją roczną pensję xDD a mogłem wziąć netbooka asus i wyszłoby
chyba razem z lakierem w tych waszych lenovo xD


@LeMoore: Akurat od Lenovo to proszę się odczepić - to porządna firma i robią laptopy z elegancką, aluminiową obudową. Co innego Asusy, Acery czy inne HP - odłażenie naklejek razem z lakierem jest w nich całkiem prawdopodobne, nieraz widywałem takie, w których po dwóch latach lakier w paru miejscach wytarł się sam z siebie (aczkolwiek nie wiem, czy to skutek kiepskiego tworzywa,
@pogop: Nigdy tego nie ogarnę po co ludzie zostawiają te naklejki. Przecież lapek jak się ubrudzi a naklejka zedrze to zostanie brzydki ślad. Jedyna naklejka na moim lapku to ta licencyjna z Windowsem (a i tak jej nie widać bo pod spodem)