Wpis z mikrobloga

@wowo06: To tam pół biedy - po prostu nie chodzi się nigdzie samemu gdzie mogą zaatakować. Gorzej jak ci po pokładzie łazi 20 takich i #!$%@? wie co oni tam na sobie mają.

Od kilku lat są leki 'po-ekspozycyjne' które musisz przyjąć chyba do 72h po np. stosunku - mają tylko jedną wadę, są cholernie drogie. Jeżeli dobrze pamiętam to koszt takiej terapii zamyka się w okolicach 1000usd.

Dlatego jeżeli koniecznie
@mcfreak: chciałbym w Polsce :( 3-4 godzinki do domu pkp, ale zeby cos w zyciu osiagnac trzeba cos z siebie dac i czasami sie ma pod gorke :) jakos przeboleje te 12 godzin podrozy :(
@wowo06: @Vorland: nie wiem może to ja z moimi znajomymi jesteśmy popieprzeni ale np. mój kolega od ponad 3mc siedzi w Polsce bo czeka aż dostanie propozycję kontraktu do Australii. Dlaczego do Australii? Bo w Australii jeszcze nie ruchał.

Jeżeli liczysz na atrakcyjną posadę, każdego dnia inna przygoda itp to sorry ale się przeliczysz :) Poza małymi wyjątkami, robota jest nudniejsza od stania za kasą w żabce :) A będzie
@wowo06: tak OT. czemu Ukraina, jakie koszy (średnio-miesięczne), jakie warunki coby się dostać. nie boisz się późniejszych problemów z nostryfikacją? i może masz jakieś info o poziomie nauczania?(bo różne rzeczy słyszałem, co można za 100 $ załatwić)