Wpis z mikrobloga

Potrzebuje kupic dwie rzeczy na #aliexpress. Niedawno kupilem #xiaomi #mi4 i potrzebuje legitny #bumper od majfrendów, najlepiej tez w dobrej cenie. Nie wiem czy to podrabiaja ale szkoda mi kasy na przesyłki z ibg.
Ponadto przymierzam się do #pulsometr do #endomondo na #rower. Słyszałem że MI3 obsługuje ANT+ i że MI4 chyba też. Ktoś próbował? Lepiej ANT+ czy bluetooth? Bedę mieć chyba mozliwosc sprawdzenia jakiejs sigmy z telefonem - ale jak to skonfigurowac by widziało? I jeżeli nie działa to czy komus sie udalo zamowic dobry pulsometr z ali? Interesują mnie strefy tetna w endomondo, wiec nawet zegarka nie potrzebuje.
  • 8
@6acek: wiem, ale - wg testów obecnych smartwatchy/bandów z pulsometrami działają słabo - zrywają i nei pokazują 'stałego' tętna. Raczej nie obsluzą stref, nie mowiac o tym czy w ogole beda dzialac z endomodno a to warunek konieczny. I mowimy tu o drogim sprzecie samsunga a nie opasce za 15usd, ktora niedawno dopiero doczekala sie google fit... tak więc chciałbym jednak kupic pulsometr, szczegolnie ze podobno za 150~zl w decathlonie jakies
@ldm666: pierwszy test tego biedronkowego, przyzwoicie działa jak za tą cenę. minus taki że trzeba łączyć się przez endomondo bo przez bloototha się nie sparują urządzenia, ale i tak używam tylko do endomondo więc mi to nie przeszkadza. A prawdziwy minus to taki że nie mogę wygasić ekraniku(uśpić) tylko przy zapalonym działa. Jak ekranik zgaśnie to GPS jest, endomondo działa w tle ale zrywa połączenie w pulsometrem. Obrazek poglądowy jak wygląda
Vandal83 - @ldm666: pierwszy test tego biedronkowego, przyzwoicie działa jak za tą ce...

źródło: comment_1qdMJ9HcgkiljSUGR3o9ttpmMibuKNOL.jpg

Pobierz