Wpis z mikrobloga

serial o #!$%@? dla #!$%@?...
Fakt jest ciekawy, fakt dobrze go się ogląda, fakt jest "poprawny" technicznie, ale dajecie się nabrać na stara sztuczkę grania na emocjach.
Serial jest o nie pogodzeniu się z rzeczywistością i tylko dlatego wam się tak podoba, utożsamiacie się z głównym bohaterem, mimo że nie jesteście odludkami.


Więc przenosicie wasze niezadowolenie ze świata, kanalizujecie je i pozwalacie aby serial i główny bohater rozładował wasze emocje.
Jak cielaki przed TV, dokładnie ten sam mechanizm.


#mrrobot
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Kovacs: kurde muszę ogarnąć temat bo nawet nie wiem co to

Ale mechanizmy obronne i tak jakoś działać muszą, a wychodzi na to że serial ma działanie terapeutyczne

Ogarne jutro z ciekawości co to :3
  • Odpowiedz
@Kovacs: Miałem cię dodać na #czarnolisto ale sprawdziłem kim jesteś i zrozumiałem. Jesteś #!$%@? jak patrzysz na ludzi którzy przepieprzają swoje życie, mimo tak wielu możliwości. Kiedyś byłeś lubiany, prowadziłeś aktywne życie niestety nagle choroba odebrała ci to wszystko. Wiesz co ci powiem...

  • Odpowiedz
Kiedyś byłeś lubiany, prowadziłeś aktywne życie niestety nagle choroba odebrała ci to wszystko. Wiesz co ci powiem...


@PrzecineQ: dalej jestem lubiany i prowadzę aktywne życię. Śmieszne jest to jak śmiejecie się z ludzi śliniących się do TV a sami pozwalacie sobie serialem grzebać w głowie. I dodaj mnie na czarna, nie robi mi to.
  • Odpowiedz
@Kovacs: Nie dodam cie na czarną bo mam bekę z ciebie. Wylewasz pomyje na innych tylko po to aby się poczuć lepszym i zapomnieć o swoich wadach. I nie ściemniaj mi że się z tym pogodziłeś. Wciąż masz napady myśli samobójczych, a jedynym lekarstwem na to dla ciebie jest wyśmiewanie tych co użalają się nad sobą. Masz wtedy poczucie że jesteś od nich lepszy bo teraz jesteś bardziej szczęśliwy od nich.
  • Odpowiedz
@Kovacs: W sumie w reakcji na twoją psychoanalizę mogłem zareagować tak samo, czyli wyśmiewając to wszystko gdyby nie to...


Ja zrobiłem dokładnie to samo co ty, pokazałem twoją sytuacje. Pomogło ci to coś? Podejrzewam, że nie.
Tak, jestem a właściwie byłem odludkiem i wpisy typu "Uświadom sobie jaką jesteś #!$%@?ą ogarnij się albo popełnij samobójstwo" zdecydowanie mi nie pomagały. Zrobiły to za to proste instrukcje typu "Wyjdź pobiegać", "Pojeździj na rowerze",
  • Odpowiedz