Wpis z mikrobloga

Czolem koledzy i koleżanki!

Szukam pracy. Cel: min. 1600 miesięcznie na czysto, 8h dziwnnie, 5x w tygodniu.

Jestem studentem, jakieś doświadczenie w gownianych pracach mam. Gdzie powinienem szukać pracy? Sporo ofert widziałem z zawodu przedstawiciel handlowy. Warto w to się pakowac? Ogólnie myślałem o czymś biurowym, miałem kiedyś staż w banku, świetnie ogarniam Excela itd

Ps. Błagam oszczędzcie sobie gadanie ze mam za wygorowane wymagania, po prostu chce zachować trochę ludzkiej godności,bo nie zamierzam #!$%@? dla laskawego Pana Janusza za 5zl na godzine po 12h dziennie.
Miasto Szczecin.
#pytanie #pracbaza #praca
  • 18
@wonzki: Pracowalem kiedyś jako magazynier. Miesięcznie wychodziło 1700, ale co się nabawilem bólu kręgosłupa to moje. No chyba ze widlaki, ale nie mam uprawnień... Wolałbym uniknąć ciężkiego #!$%@?, jak budowa czy magazyn.
@BGZZ: To na być praca na wakacje, gdybym napisał ze chce min 2k mając 21 lat i jedyne doświadczenie w pracach typu mc donald, magazyn, kelner, sprzedawca, itp. to wiesz...

Dlatego pytam was o pomoc, chciałbym tak z 1600-1800 zarabiać i bez jakiegoś fizycznego #!$%@?, co robić jak żyć.
@Minyas: Gdzie co i jak?

Ja nie wiem w jakie zawody w sumie kierować. Próbuje z tym przedstawicielem handlowym, bo ale nie wiem nic o tej pracy i czy warto.