Wpis z mikrobloga

Mireczki z #szczecin mam mam do was deala. Ja pomogę wam wy pomożecie mi.

Jestem listonoszem, i obecnie bycie listonoszem to nie tylko roznoszenie listów. Bycie listonoszem to także spisywanie liczników gazowych, sprzedawanie gazet, doładowań, znaczków, robienie prenumerat, zakładanie kont bankowych, ubezpieczeń i wszelakich usług jakie proponuje Poczta Polska.

Tak więc siłą rzeczy mamy plany sprzedażowe, z których musimy się rozliczać. O ile w moim rejonie nie ma jakiejś mega tragedii to jednak nie jestem w stanie wyrobić tych planów. Wyrobienie planu wiąże się z premią. A jak wiadomo, każdy by chciał dostać premię, w tym ja.

Tak więc jeżeli prowadzisz firmę i dużo wysyłasz a nie chce ci się biegać na pocztę po znaczki. NAPISZ DO MNIE Ja ci te znaczki dostarczę na drugi dzień od zamówienia. Potrzebna ci faktura? Nie ma najmniejszego problemu. Wystawiamy także faktury.

Nie chce ci się biegać codziennie po gazetę? Nie ma problemu, zrobimy prenumeratę i będziesz dostawał ją codziennie do skrzynki! zakładając prenumeratę, oszczędzasz bo nie płacisz tyle ile byś zapłacil w kiosku no i nie będziesz musiał wychodzić ze swojej piwnicy do kiosku.

Ubezpieczenie auta, czy mieszkania? Nie ma problemu, podjadę wypełnimy formularz i na drugi dzień dostaniesz pełną i wyczerpującą odpowiedź na dręczące cie pytania odnośnie OC/AC czy ubezpieczenia.

I tu moja propozycja a konkretnie "program partnerski CreativePL" Do każdych "zakupów" powyżej 50 zł dorzucam coś słodkiego. Oczywiście nie liczcie na kosz słodyczy, ale jakąś dobrą czekoladę, lub dla facetów 4pak piwka kupie. (harnasia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Jeżeli chcecie więcej poczytać o przygodach listonoszy śledźcie tagi #urzedasstory (ten prawilny założony przez moją osobę) oraz tag mojego cumpla @Old_Postman #postmanstories Lub śledźcie nasze profile

Wszelakie konkrety co jak kiedy i gdzie piszcie na priv albo gg które znajdziecie w profilu


Na zdjjęciu macie moje stanowisko (tak te 3 biurka są moje) posegregowanych listów, w komentarzu macie zdjęcie ile te listy zajmują

#poczta #pocztapolska
CreativePL - Mireczki z #szczecin mam mam do was deala. Ja pomogę wam wy pomożecie mi...

źródło: comment_jY9iVHDgPHsB1iK1CEAkrLNM8n1uekJb.jpg

Pobierz
  • 55
@CreativePL: Weź mi $&#^ nawet nie mów... Rozumiem, że zarobki macie adekwatne do zakresu działań tj. bankowość/ubezpieczenia/kurier/akwizytor czyli w słabym miesiącu to jakieś 5k netto wychodzi?

Wyrobienie planu wiąże się z premią. A jak wiadomo, każdy by chciał dostać premię, w tym ja.


@CreativePL: Fajnie Ci, niektórzy muszą je robić by przetrwać kolejny miesiąc.
@TheMan: Jak masz umowę zadaniową to się nie dziw. Ja mam podstawę +premie zadaniowe. Ale podstawa to najniższa krajowa, więc także tego ( bo niżej nie mogą dać na umowę o pracę)