Wpis z mikrobloga

@Fluorekk: można tak jeść nie kłując się w dupe i wyglądać dobrze. Wszystko kwestia makroskładników. Właśnie na tym polega problem wdrażania u nas amerykańskich myśli żywieniowych. Seba zobaczy że dzieci robią tosty francuskie i myśli, kurde jedzą tosty francuskie i nie są grubi, na bank się kłują. Ale jeżeli te 4 francuskie tosty są jednym z 4 posiłków, i reszta tych posiłków jest tak zbilansowana że żarcia w przeciagu dnia się
@kamdz: E tam wszystko kwestia przemiany materii. Ja jem kilka paczek chipsów tygodniowo, jem ile chce, kiedy chce i co chce, i mam widoczne wszystkie mięśnie. Kaloryfer na brzuchu też jest.
@Fluorekk: widzę że są na soku, niekoniecznie muszą kuć, mogą być okresowo na prohormonach. Nie zmienia to faktu, że daleki jestem od hejtowania tego co robią bo fajnie się ich ogląda, racjonalnie przekazują fundamenty natural bodybuilding. Nie jest to ich wymysł, ale propsy za to co robią, bo nie każdy potrafiłby stanąć przed kamerą i nagrać 25 minutowy monolog tak że ludzie by go słuchali.