Wpis z mikrobloga

185 827,83 - 2 -10 - 2= 185 813,83

Krakowski Bieg Świetlików

10km - 37:07 6 miejsce open, 2 w swojej kategorii.

Udało mi się pobić mój dotychczasowy rekord o ponad 2 minuty, drugą "piątkę" poleciałem 18:10 co też jest moim nowym rekordem życiowym.

Fajny bieg bulwarami wiślanymi, pogoda dopisywała bo było około 17 stopni, zero wiatru. Trasa pofałdowana, na szczęście ostatnio dużo biegałem crossów i podbiegi nie sprawiły mi większych problemów, właśnie tam dużo zyskiwałem. Do 8km biegliśmy grupą 4 osobową, na ostatnim podbiegu chciałem za wszelką cenę wyjść na prowadzenie w grupie bo podbieg prowadził na most gdzie było bardzo ciasno i nie chciałem tracić tam sił na walkę o dobrą pozycję na finisz. Wszystko poszło zgodnie z planem i na 1,2km przed metą odpaliłem wszystko co miałem, nikt z grupy nie podjął walki, wyprzedziłem jeszcze jednego zawodnika i wpadłem na metę pokonując ostatni kilometr poniżej 3:20.

#sztafeta
#bieganie
#biegajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_o1HbHN75dFk7S7xvA4zkXCUIBXqhZRve.jpg
  • 5
185 827,83 - 2 -10 - 2= 185 813,83


Krakowski Bieg Świetlików

10km - 37:07 6 miejsce open, 2 w swojej kategorii.

Udało mi się pobić mój dotychczasowy rekord o ponad 2 minuty, drugą "piątkę" poleciałem 18:10 co też jest moim nowym rekordem życiowym.

Fajny bieg bulwarami wiślanymi, pogoda dopisywała bo było około 17 stopni, zero wiatru. Trasa pofałdowana, na szczęście ostatnio dużo biegałem crossów i podbiegi nie sprawiły mi większych problemów,