Wpis z mikrobloga

Mirki z #zeglarstwo #trojmiasto #zatokagdanska #zatokapucka Może ktoś poleci klub żeglarski najchętniej w Gdyni z rozsądnymi cenami czarterów i powiedzmy - różnorodną ofertą? Ostatnio z @martinez98 trochę żeglujemy po zatoce na kl. Puck, ale apetyt rośnie, a w #rewa poza kl. Puck wyboru nie ma. W samym Pucku z kolei jest HOM Puck i tam mają w ofercie parę kabinówek itp. a Gdynia? Parę stron wyszperałem, ale ceny dużo wyższe niż np. w Pucku. A może są jakieś niszowe kluby, które trudniej znaleźć w necie? Dlatego właśnie ten wpis do bardziej wtajemniczonych.

Druga sprawa to rejsy stażowe. Może też ktoś organizuje, albo może coś polecić?
reddin - Mirki z #zeglarstwo #trojmiasto #zatokagdanska #zatokapucka Może ktoś poleci...

źródło: comment_P4vjsnfhnp0fzT2jwhHcpuT31Q9nccly.jpg

Pobierz
  • 10
@reddin:
Ceny na pewno w Gdyni będą większe niż w Pucku. Jachcik czarterowałem z Kotwicy i wszystko było ok. Jacht był dosyć stary ale wiadomo cena się liczy.
Korzystałem również z usług z Easyboat i Junga i obie były ok. Easyboat chyba lepsze.
Ja konieczne, w tym roku będzie rekord, wszystko sprzedane. Byłem rok temu, najlepsze wrażenie flagowa jednostka delphia i wszystkie galeony.