Wpis z mikrobloga

moja mała Mirabelka jest ze mną równy tydzień :)
może na początku nie byłam zadowolona z tego faktu, bo nigdy nie lubiłam kotów i mam uczulenie na sierść, zmieniłam zdanie.
jest przeurocza :) jak to mały kotek drapie i gryzie (ona naprawdę mocno!), ugania się za muchami, gryzie mi wszystkie możliwe kable i słuchawki, ale jej wybaczę przecież :)

zawsze, gdy siadam lub kładę się na łóżko, ona wskakuje za mną, by podgryzać i zwrócić na siebie uwagę.
zauważyłam podczas zabawy z nią, że gdy głaszczę ją po łapkach automatycznie się uspokaja i przymyka oczka :)
na całe szczęście bardzo szybko nauczyła się korzystać z kuwety. kociaki to jednak mądre stworzonka :)
uwielbia chodzić po parapecie, wyglądać przez okno i gryźć mój świecznik (pic rel). dlatego też podstawilam jej pod parapet małą pufkę, by mogła sobie łatwo wskoczyć i zeskoczyć.
jestem nią oczarowana ()

a, no i uczę ją mirkowania! właśnie siedzi obok mnie i obserwuje, co ja tu wyprawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koty #pokazkota #slodkikotek
Pobierz
źródło: comment_rVLbv1XcdhXqCezJBbbvfpZcA9O5nBqw.jpg
  • 7
To Ty tak jak moj maz he he. Jak sie do mnie wprowadzal, to slyszalam "zadnych kotow, bo mam alergie". A teraz tylko wzdycha jak musi ubranie z siersci odkurzyc ;)