Wpis z mikrobloga

@92Gruszka: Rozumiem, ze dla grobow Hitlera, Himmlera czy komunistycznych oprawcow bylbys tez tak tolerancyjny. Postawa gimba (w dodatku pewnie inscenizowana bo pomnik pewnie na Zachodniej Ukrainie wiec troche strach), co nie zmienia faktu ze pomniki zbrodniarzy nie powinny miec racji bytu - tym bardziej pod postacia obiektow sakralnych.
@92Gruszka: Daj zrodlo ze to grob z Monachium (jakos mi nie wyglada znajomo, szczegolnie ze ostatnio ulegl zbiszczeniu). Poza tym po co odwolujesz sie do tego co studiuje - jako czlowiek jestem przeciwny gloryfikacji zbrodniarzy chociazby posrednio przez stawianie im nagrobków. Tez bym na niego nie naszczał bo to nie w moim stylu i nie bronie tego gimbo narodowca, a usilne bronienie faszystow sobie odpusc.

Rownie dobrze taka budowla (o ile
@92Gruszka:

Bronienie zasadnosci istnienia grobu zbrodniarza ---> posrednia obrona.faszystow.

Przeciez pisalem ze postawa tego gimba jest naganna.

Juz byly petycje dot groby Stiepana - zadna nie uwzgledniona z racji tego, ze Stiepan byl niemieckim agentem i do pewnego czasu dobrze przysluzyl sie sprawie niemieckiej (dopoki nie zaczal wybijac sie z ukrainska niezaleznoscia).
@92Gruszka: Bandera dla polaków - zbrodniarz "hehe olali grób hehe dobrze hehe cwp bsnt pdw kmwtw"
zolnierze wykleci (celowo z malej) - zbrodniarze dla ukraincow, ktos oleje grób "o ty #!$%@? #!$%@? husaria cie #!$%@? cwelu balbalablbal"
@Herman88: Akurat kzaj to kolega mój od gówniarza więc prawicowcem nie jest ;p jego rodzina traciła życie z rąk banderowców i moja też. On żyje historią a ja o niej pamiętam :P oczywiście geniuszy co dalej w głowie mają ideologie zbrodniarzy nie szanuje i uważam że powinni ich karać. Sam Bandera został zabity no i kara jak widać go spotkała.