Wpis z mikrobloga

Jak tu nie wierzyć stereotypom!
Pojechałem wczoraj z żoną do centrum handlowego. Żona kupuje sobie jakiś ciuch a ja z córką siedzę na "placu zabaw". Chwilę później obok nas nie pojawia się brodaty muzułmanin z żoną w pełnym hijabie okalającym jej ciało. Nic to, przecież nie jestem uprzedzony.
Chwilę później widzę jak się kłócą a w zasadzie to on ją za coś #!$%@? w tej swojej mowie sądząc po tonie i krzykach.
Chwilę później ona poszła do sklepu z ubraniami a on poszedł z synem do Sephory (dla niekumatych sklep z perfumami).

Aż trudno w to uwierzyć ale nie minęło 15 minut jak przyjechała policja. Jak się okazało muslim postanowił zrobić darmowe zakupy w perfumerii a z policją dobrze się awanturował, wyglądało też że polskiego nie znał.

#islam #muzulmanie #warszawa #oswiadczenie #stereotypy
  • 16
@Wynoszony: No widzisz, ja byłem w Szwecji ledwie 4 dni a widziałem jak muzułmanin #!$%@?ł liścia swojej żonie na środku ulicy:D i to takiego, że prawie jej głowa odleciała xD Mimo to staram się trzymać uprzedzenia na wodzy bo na pewno znajdzie się ktoś kto widział taką akcje u nas i z polskim małżeństwem w rolach głównych.. Co mnie bardziej zdziwiło to brak reakcji otoczenia - wszyscy odwrócili wzrok, wydaje mi
Kilka tygodni temu wraz z swoim kolegą z Niemiec byłem w galerii w 100 tysięcznym mieście, gdzie od razu przy wyjściu mieści się rossmann. Gdy wychodziłem spostrzegłem parę Polaków szybko wymykających się ochronie z powodu kradzieży kosmetyków czy innych pachnideł. I jak tu nie wierzyć w stereotyp że wszyscy Polacy to złodzieje!