Wpis z mikrobloga

Sore ga Seiyuu odcinek 2 - ciężkie jest życie początkującego aktora głosowego...

Dziewczynki i ich perypetię z rzeczywistego życia branży. Prosty koncept, a daje tyle przyjemności, głównie dlatego, bo na razie każdy odcinek porusza inną kwestię. W pierwszym było nagrywanie, w drugim - zwyczaje w agencji, prywatne życie codzienne początkującego seiyuu i casting, a trzeci zapowiada coś jeszcze innego.

Do tego lekki, nieudziwniony za bardzo humor. Reakcja na zachowanie castingowców? Mam wrażenie, że autorka mangi chciała pokazać swoje wewnętrzne doświadczenia w tym zakresie ^^' No i znowu pojawia się ktoś znany w postaci cameo - ładnie twórczyni pokazała fetysze swojego kolegi ;)

Ogólnie postanowiłem poczytać trochę i okazuje się, że Aozora Productions, do której należy główna bohaterka naprawdę istnieje, a jej przedstawicielami jest sama autorka mangi i występujący w drugim odcinku typek ^^'

Ten cały świat sprawia, że łatwiej zaakceptować bohaterki i jej nadmierne słodziutkie buźki. Polubiłem ich, bo mają normalne życiowe zawodowe rozterki. Poświęcają się temu (także finansowo). Czuć, że ciężko pracują, a widzowi zależy, aby im się udało.

W przeciwieństwie do niektórych słodkich idiotek z wielkimi ambicjami, które przez większość czasu wolą siedzieć na pupie, popijać herbatkę i jeść ciasteczka, bądź wygłupiać się jak 10-latki ;)

#anime #soregaseiyuu #animenowysezon #seiyuu #masumiasano #kenjirohata #hayatenogotoku #manga
80sLove - Sore ga Seiyuu odcinek 2 - ciężkie jest życie początkującego aktora głosowe...

źródło: comment_iQiIyBCEXO5iwdz2rbzjjVCaZqxJ40YP.jpg

Pobierz
  • 3
@Cebulaczon10:

Koe de Oshigoto! is a story about Kanna Aoyagi, a sixteen-year-old girl who was asked to become a voice actress for eroge (erotic game) by her older sister on Kanna's sixteenth birthday.


No i już wiem, jaki jest problem ;)