Wpis z mikrobloga

@Lumpart: Nie, da Vinci nie był gejem, skąd w ogóle ten denny mit się wziął? Naprawdę homoseksualiście nie mają żadnych argumentów że wymyślają coś takiego? To jak ze stwierdzaniem że Einstein się nawrócił przed śmiercią i podobne.
Zresztą jak ktoś jest inteligentny i jest homo, to zwykle ma tyle inteligencji by wiedzieć że obnoszenie się z tym jest debilne i zwyczajnie zachowuje się normalnie jak każdy człowiek a nie jak jakiś
@Loloman: Alan Turing, i mamy zaorane. Inteligencji nie można mu odmówić. Można za to jej odmówić heteronormatywnym władzom, które w imię walki z wiatrakami postanowiło Turinga, który krzywdy nikomu nie wyrządził, skazać na więzienie albo kastrację. Ponieważ więzienie zniszczyłoby mu życie zupełnie, wybrał kastrację. Wtedy jeszcze nie wiedział, że w jej wyniku popełni samobójstwo. Super rząd, bulwo. Trochę stoi to w kontraście do Twoich wyobrażeń, ale pewnie i tak nie zmienisz
@flejwaflejwaplejapleja: To niczego nie dowodzi. Jeśli założyć że homo jest koło 1-2%, to nigdy w życiu tylu nie było wśród inteligentnych (ujawnionych), ale nie dlatego że homo są głupsi, tylko dlatego że inteligentni się rzadziej ujawniają BO I PO CO!? Co kogo to obchodzi? Nikogo, prócz rasistowskich i bardzo mało tolerancyjnych lewaków, którzy robią z tego zawsze jakiś argument.
Czy Turing się tym przechwalał? Czy robił z tego jakąkolwiek kartę przetargową
@Loloman: Przecież Ci właśnie, osobo, pokazałem, że choć Turing się ze swoją orientacją nie obnosił, mało tego, miał przyjaciółkę i z kobietami się jakoś zadawał, to i tak miał problemy. Ale widzę, że rozmowa nie ma sensu, bo rasistowscy i nietolerancyjni są lewacy (dafuq?). Na zakończenie tylko: nie atakuję chochoła, atakuję Twoje marne wypociny. A konkretnie:

Zresztą jak ktoś jest inteligentny i jest homo, to zwykle ma tyle inteligencji by wiedzieć
Pobierz f.....a - @Loloman: Przecież Ci właśnie, osobo, pokazałem, że choć Turing się ze swoj...
źródło: comment_ak5sjmbo54RUdJt1VZtXEMbDQfTHsnn1.jpg
@flejwaflejwaplejapleja: Ty chyba nawet nie wiesz czym jest logika.
Znowu atakujesz chochoła, masz problemy psychiczne i dyskutujesz ze swoim "drugim ja" jeszcze głupszym niż Ty czy jak? Bo widze ze odnosisz się do niby moich wypowiedzi tylko robisz taką #!$%@?ę z logiki z nich że nawet nie wiem jak to komentować bo Twoje interpretację tego co pisze pokrywają się w stopniu ZEROWYM z tym co naprawdę napisałem.
Więc jak dla debila
Jeśli założyć że homo jest koło 1-2%, to nigdy w życiu tylu nie było wśród inteligentnych (ujawnionych), ale nie dlatego że homo są głupsi, tylko dlatego że inteligentni się rzadziej ujawniają BO I PO CO


@Loloman: Robisz #!$%@?ę z logiki, wg ciebie nie ujawniali się, więc nie byli homo. Pomyśl zanim wyciągniesz tak absurdalne wnioski.
Wyciągasz wnioski z dupy, niczym nie poparte. Równie dobrze ja mogę zastosować argument anegdotyczny i twierdzić,
@flager: CO!? Kolejny co czytac nie umie?

Nie pisz że ktoś robi #!$%@? z logiki, jak nie umiesz nawet czytać poprawnie.

Napisałem wyraźnie, że skoro 2% społeczeństwa to geje, a praktycznie nie ma ich wśród inteligencji, oznacza to że zwyczajnie SIĘ NIE UJAWNIAJĄ, BO I PO #!$%@? MIELIBY TO ROBIĆ!? Zapewne jest ich DOKŁADNIE tyle samo co wszędzie bo homoseksualizm nie wpływa na inteligencję. Po prostu rozumieją że to ich sprawa