Wpis z mikrobloga

  • 2956
jestem właśnie w IKEA i 90% to dialogi typu:
Kobieta: to które? czerwony czy niebieski?
Mężczyzna: obojętnie..
K: no pomóż mi wybrać.
M: niebieskie.
K: Niebieskie? Nie lepiej czerwone? No sam zobacz.
M: No dobra, czerwone.
K: to które w końcu?

#ikea #logikarozowychpaskow
  • 71
  • Odpowiedz
@katinka: nie czaje tego właśnie. Relacje damsko-meskie to nie jest prosta sprawa ale ten przypadek jest akurat latwy. Podejmujesz decyzję i koniec. Ucina to częściowo sprawę. Tak samo z ubiorem. Wybierasz to, w czym laska jest bardziej seksowna. Wszyscy zyskują.
  • Odpowiedz
@Dantalia:

co jest NIEMORALNEGO w kupowaniu mebli do wspolnego mieszkania? xD


a co jest normalnego we wtórnym analfabetyźmie?

infografiki i śmieszne obrazki zryły ci mózg do tego stopnia, że nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem >5 linijek tekstu

@zombiag nie wal głową w mur xD
  • Odpowiedz
@anna-zaborowska-73: @zombiag: @Dantalia:
Normalnie IKEAnki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To musi być okropne, tak w każdej kobiecie upatrywać kogoś, kto sprowadzi cię do roli bankomatu, a każde wyjście na jakiekolwiek wspólne zakupy rodzi paranoiczne podejrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może zacznij spotykać się z kobietami, które mają własny zawód, pracę i pieniądze, a nie tylko z Karynami malującymi paznokcie ( ͡
  • Odpowiedz
@zombiag: @AndresIniesta: napisales esej o tym, ze kupowanie mebli/dodatkow do mieszkania to sponsoring ~> jest niemoralne. I wciaz nie kumam skad to #!$%@? podejscie. jesli mieszkasz z rozowyn, to #!$%@? normalne, ze nie siedzicie na pniach od drzew i nie spicie na betonowej podlodze i nie jecie z bambusowych misek tylko kupujecie sobie meble i nie ma w tym nic niemoralnego, szczegolnie, ze ty tez z tych rzeczy korzystasz .
  • Odpowiedz
zackson 21 godz. temu via Android

jestem właśnie w IKEA i


@zackson: no elo. I co tam, już blisko wyjścia jesteście?

Krąży plotka że gdzieś są nawet mapy chowane jak się dobrze rozejrzycie.
  • Odpowiedz
Dobra taktyka - w przypadku takiego pytania, nie odpowiadaj "obojętnie", tylko wybierz losowo jeden i konsekwentnie się przy nim upieraj


@katinka: no właśnie. W przykładzie facet popełnił jeden z większych błędów, najpierw powiedział niebieski, potem czerwony i awantura gotowa. ;-)
  • Odpowiedz
@zackson: A ja tam lubię chodzić do IKEA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #niepopularnaopinia

Poza tym nie ogarniam tej jednej z wielu wariacji na temat konfliktu damsko-męskiego. Po jaką cholerę kobiety zabierają tych swoich mężczyzn na zakupy, skoro i tak będą się wyłącznie snuć wokół nich bez celu i na każdą prośbę o pomoc w wyborze powiedzą "obojętne", "nie wiem", "sama wybierz"? I po jaką cholerę mężczyźni dają
  • Odpowiedz
@brednyk: dość tanie i proste meble, idealne, by urządzić się na szybko. Ogółem, gdy uzbiera się sporo drobiazgów do kupienia raz na rok czy dwa to warto się wybrać i skosić to za jednym zamachem. No ale uważaj, bo z automatu stajesz się samcem beta, a jeśli zastanawiasz się nad zakupem rzeczy, która będzie służyć następne 5 lat, to nawet samcem gamma!
  • Odpowiedz
Jak miarą waszego bycia alfa jest #!$%@? różowemu, albo niepójście z nim na zakupy, to nie mam więcej pytań. Niektórzy chyba zapomnieli na czym to polega.
  • Odpowiedz