Wpis z mikrobloga

@Staruch: A tak szczerze, co jest w tym wpisie nie tak (poza dający się zauważyć prorosyjskim wydźwiękiem, który Wam nie odpowiada)? Przecież napisał w nim prawdę, a Ty podałeś zmanipulowany przez Ciebie artykuł z ubiegłego roku?
@Staruch: Czyli co? Chcesz napisać coś równie prorosyjskiego? Z łatwością możesz napisać nawet info o bardziej prorosyjskim wydźwięku? Bo w tym co napisał @smsmaj nie ma nic z czego można się nabijać (w odróżnieniu od Twojej wstawki).
@Staruch: Z dodania "nowinki" z ubiegłego roku i manipulacji (jeśli nie kłamstwa). Przecież Czeczeni walczą po obu stronach, a jeśli już nazywać którychś z nich islamistami to tych po stronie ukraińskiej.
@Staruch: Jak już napisałem, jesteś kompletnym ignorantem. Olbrzymia większość Czeczenów (także ci walczący po stronie separatystów) wyznaje Islam. Słowa "islamista" zaś używa się powszechnie w odniesieniu do radykalnego Islamu (np. popierającego ISIS).
Słowa "islamista" zaś używa się powszechnie w odniesieniu do radykalnego Islamu


@Staruch: Więc Islamista jest radykalny z definicji (czyli radykalny islamista to pleonazm, ale pewnie nie zrozumiesz)

Generalnie wśród muzułmanów okrzyk "allah akbar" jest popularny, np. w Syryjskiej Armii Arabskiej (walczącej z islamistami).

Reasumując: kompletna ignorancja, to chyba Twoje najmniejsze intelektualne ograniczenie...
@milos88t: wybacz moje fatalne przejęzyczenie i ignorancje oraz intelektualne ograniczenie, oczywiście chciałem napisać nieradykalny muzułmanin strzelający do złych faszystów ukraińskich w imię boga jedynego Allaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Staruch: Nie mam czego wybaczać, to prawdopodobnie nie Twoja wina.

1. Radukalni muzułmanie popierają twory takie ja Emirat Kaukaski i ISIS - i to właśnie tacy Czeczenie walczą na Ukrainie (przeciw Rosji)

2. "W imię jedynego Allaha" - już napisałem, że muzułmanie używają tego okrzyku. A Czeczeni walczący po stronie separatystów to stronnicy Kadyrowa (sojusznika Putina)

3. "do złych faszystów" - tutaj faszyzm (domniemany czy realny) nie ma znaczenia, Rosja popiera