Wpis z mikrobloga

#orange #szalonedniorange #cebuladeals #xperia

Mirki, i Mirabelki (nie chce robić krypto reklamy),
Ale uważam ze w szalonych dniach Orange pojawiła się całkiem ciekawa oferta min. na Sony Xperia Z3.

Zrobili przecenę Z3 z 919 na 299.
Licząc wartość rynkową Allegro (~1700zł) lub sklepową (~2000zł)
Przyjmując wartość abonamentu (no limits rozmowy/sms/mms, + 2 GB) na 39,90 - w Play umowa bez telefonu, no limits rozmowy 29,90 + 10 zł no-limits sms = 39,90

Mianowicie, przechodząc z innej sieci lub wracając z oferty bez telefonu mamy 6 miesięcy 100% rabatu na abonament.

18*89,90 + 299 = 1917,2 Całkowity koszt abonamentu przez 2 lata
1917,2 - (24*39,90) = 959,6 zł Koszt telefonu (ustalajac wartość tego abo na 39,90)

Jest też opcja dla posiadaczy telefonu stacjonarnego/neostrady wtedy bazowa stawka zmienia się z 89,90 na 59,98 więc już w ogole jest OK :D

PS. Jesli ktoś zainteresowany radzę się spięszyć bo wczoraj sam zamawiałem, i były 2 kolory do wyboru (miedziany i czarny) i dziś sprawdzałem zostały same czarne... :-)
golden87 - #orange #szalonedniorange #cebuladeals #xperia 

Mirki, i Mirabelki (nie...

źródło: comment_DEhF0QRWhg8ptsMp0qjF4tk9RZ3ZbcWP.jpg

Pobierz
  • 65
@golden87: Skusiłem się, ale zanim to zrobiłem przejrzałem chyba 1500 recenzji. Świetna oferta, biorą pod uwagę 6 miesięcy abonamentu za darmo. Ci z Playa ze swoimi śmiesznymi ofertami niech się sadzą. A Xperia pewnie ma jakieś wady, ale o tym przekonam się sam. W recenzjach nie spada poniżej 8/10, a często ma 9/10.
P.S: jest jeszcze opłata aktywacyjna 30 zł do pierwszej faktury. Bawiłem się nią 2 godziny w Media Markt,
@Arahan: Ja też sie właśnie skusiłem.... Ładny design, niezły proc, i 3 GB ramu... aparat też robi robote, mam nadzieje że nie pęknie mi samoistnie digitizer od noszenia w kieszeni jak w Xperi Z1... dlatego dokupiłem za 4,99 miesięcznie ochronę wyświetlacza.
Poza tym... nie oszukujmy sie, nie ma szansy na dostanie tel z 3GB ramu i takimi bebechami u innego operatora...

Play probował mnie zatrzymać przed zerwaniem umowy, ale bezskutecznie :)

@wonzki: Dobrze słyszeć o akutlizacji :D
@biabel: Jeśli masz podpięty do konta Orange tel. stacjonarny lub neostrade to tak wychodzi :-), haczyk będzie taki że jak nie przechodzisz z innej sieci lub abo bez telefonu, nie dostaniesz 6 miesięcy abo gratis... ale niższa cena abo to rekompensuje.
@golden87: oferta spoko tylko... jak sie zaczna jakies problemy, cos ci zle rozlicza/nalicza/podlicza to reklamacja i ogolnie obsluga klienta w orange wola o pomste do nieba.
Nie mowie ze u reszty operatorow jest cud mjut i orzeszki, ale orange ma chyba najgorsza opinie, z ktora ja niestety musze sie zgodzic.
Oby wszystko bylo ok, ale czasem zamiast zaoszczedzic te 100-200zl, wole oszczedzic sobie nerwowki i niepotrzebnego szarpania sie z betonem.
@golden87: mam dwie tego samego, ale na telefonie nie chcą zarobić na mnie niestety.
W ogóle jak można z dwoma wielkimi telefonami chodzić, to nie ogarniam tego. Tylko Dual ( ͡° ͜ʖ ͡°)