Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy
chce chodzić na siłownie, bo w końcu mam czas i ostatnio jak się wybrałem do Fitness Academy poprosiłem instruktorke o jakiś plan, cokolwiek od czego mógłbym zacząc, bo od dawna nie ćwiczyłem, to mnie wzięła na jakieś grupowe ćwiczenia brzucha i tyle. Gdzie we #wroclaw na multisporta mógłbym wynająć trenera by mi rozpisał wszystkie ćwiczenia? Okolice Arkad/Dworca PKS.
  • 3
@WielkieDablju: jak wyżej. Bierz stronglifts 5x5,to gotowy plan idealny na początek,. Skupia się na głównych ćwiczeniach wielostawowych z wolnymi ciezarami. Na stronce wszystko jest ładnie wszystko wyjaśnione i do tego masz dobra darmowa aplikacje, która sama Cie prowadzi.
Nie ma sensu płacić za takie rzeczy.
@WielkieDablju: Trening 5x5 na początek to delikatnie mówiąc średni pomysł według mnie... Wejdź na jakieś sfd/kfd do działu dla początkujących, poczytaj trochę o układaniu planu, wymodź jakiś podstawowy fbw i wrzuć do oceny i ewentualnej poprawy, albo znajdź temat gdzie ktoś pytał i stwierdzili, że spoko, a trenera najwyżej poproś, żeby pokazał jak robić dane ćwiczenia.