Wpis z mikrobloga

Jak jest -10 i piździ to mówię "ja #!$%@?ę jak zimno, niech już będzie gorąco" czyli narzekam jak Polak.
Jak w lecie jest 50 w słońcu, to mówię tylko "ja #!$%@?ę jak gorąco", czyli jedynie oznajmiam jaka jest temperatura, ale nie chcę wcale ochłodzenia, nie chcę zimy, bo wiem, że potem całą zimę będę marudził, że piździ, że za cienkie skarpety mam, że koszulka wyszła ze spodni i mróz w dupkę szczypie.
U rolników dość często da się zauważyć podobne zachowanie. Albo zbyt obfite opady, albo ich brak, albo... urodzaj i zbyt duże plony, których nie da się spieniężyć.
@cebulowa_zydomasokomuna: jak się jest gówniakiem na wakacjach to tak, można odnieść takie wrażenie.

Ale normalnym ludziom, którzy codziennie muszą zasuwać do pracy takie upały mają prawo przeszkadzać. Także wszystkim, którzy zdają sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje już teraz mają upały, a będzie jeszcze gorzej.
@cebulowa_zydomasokomuna: Masz coś do Polaków? Masz coś do ludzi którym zalało domy podczas powodzi? Masz coś do ludzi którzy ponoszą straty z powodu susz? Wyczuwam w Twoich wypocinach umysłowych niechęć do tego kraju i ludzi tu mieszkających. Skąd w was ludzie tyle nienawiści do tego kraju? Może ktoś tu przedawkował TVN.... srogo. Nam Polakom wystarczy optymalna temperatura 10 - 25 stopni i jak deszcz od czasu do czasu popada nikt nie
Zimno... źle

Gorąco... źle

Deszcz pada... źle

Deszcz nie pada... źle

Susza... źle

Powódź... źle

Polakowi zawsze nie pasuje


@cebulowa_zydomasokomuna:

Jestem Polakiem i ...

Zimno? OK trudno, ubiorę się cieplej
Goraco? OK Rozbiorę się albo nie będę wychodził w upały.
Deszcz pada? Idealnie, to pogoda dla mnie, uwielbiam moknąć.
Deszcz nie pada? mogło by popadać ale jak nie popada to też OK.
Susza? Napiję się wody (albo Yerby na zimno)
Powódź,
1. Pogoda odchyla się od normy
2. Polacy to odczuwają więc i o tym mówią
3. Zrób wpis, że Polacy zawsze narzekają

- czemu takie wpisy nie wchodzą gorące gdy jest pogoda umiarkowana? wtedy też przecież narzekamy
- inne narody nie narzekają wcale na te upały, tylko polaczki
@thisismaddnes:

Powstawałbyś do roboty na 4 rano na autobus z dwoma przesiadkami przez 3-4 miesiące w takiej pogodzie, że leje ci się na łeb od wyjścia z domu to szybko zrozumiałbyś o czym piszę.

A to nie było tak, że

Jak się nie nosiło teczki, to się nosi woreczki

Ew. zmień pracę, weź kredyt, a nie- kolejny malkontent, narzekający że mu pot po dupie leci, bo robi za jakąś najniższą krajową++...