Wpis z mikrobloga

@cebulowa_zydomasokomuna:

Komoroski źle, Duda źle, Korwin źle
Kościół źle, Ateizm źle
Geje źle, lesbijki źle, Narodowcy źle
Mielony źle, schabowy źle
Biały sufit źle, niebieski sufit źle

mam dalej wymieniać, czy już mniej więcej jasne jest, czym jest różnica opinii?

#!$%@?, ten durny obrazek będzie całe lato, potem całą deszczową jesień, a potem całą śnieżną zimę. No już bardziej ogólnego gówna nie dało się zrobić.
@cebulowa_zydomasokomuna: Ale weź Ty rozróżnij lato kiedy jest 25 stopni, jest fajnie ciepło, nie mdleją ludzie na ulicy, nie słyszysz podczas dnia co 15 minut gdzieś jadącej do kogoś karetki na sygnale, bo pewnie zasłabł, albo serducho nie wytrzymało od takiej pogody jaką mamy obecnie. Czujesz się jak w saunie. Możesz się umyć, użyć kosmetyków, a poza domem po 20 minutach i tak już lekko zaczyna lepić ci się koszulka do
@cebulowa_zydomasokomuna: dokładnie, #!$%@? mnie to, szczególnie teraz, no bo jeszcze jak ktoś narzeka na to że jest deszcz i brzydko, po faktycznie długim okresie takiej pogody, to rozumiem, ale jak ktoś w kraju gdzie lato trwa pełną parą raptem 2 miesiące narzeka na upały po jednym takim tygodniu, to mnie to zwyczajnie #!$%@?.
Ja tam się cieszę, że każda napotkana osoba przypomina mi jak to jest #!$%@? gorąco, bo jeszcze bym nie zauważył, przypadkiem ubrał się w kurtkę, szalik i rękawiczki i wyszedł na dwór. Chwała im.