Wpis z mikrobloga

Kurcze, kiedys wonziu robil fajne strimy. Far cry, gta, LUD. Strimy na luzie bez stresu. Czekalo sie na godzine premiery gry i wiadomo bylo ze wonziu bedzie to strimowal jako jeden z pierwszych w polsce. Glupia recenzja wyciskarki do soku jakos przyciagala uwage...

Teraz?
wiedzmin - rage
niemcy - rage
karty - rage
kaczki - rage
batman - rage
rage, rage, rage......
sa nawet juz dedykowane kanaly pod rage,

https://www.youtube.com/channel/UCCeqBArBMiu1fNqRa-5s14A/videos

Ostatnio jedyne co na plus to krokiet.....ktorego nie ma ostatnio.
Brak przegladu sieci.

Cieszylem sie ze wonziu dodal opcje darowizny, no wiec wplacilem mu 50 zloty....wchodze na czat i pechcial ze bylo to w momecie kiedy juz mial z 12 porazek w karty. Zadalem pytanie jakies i....ban

Sa pewnie jacys zyebani widzowie co ciesza sie jak wonziu sie wkurza ale ja do takich nie naleze.

Apel do @Wonziu wiecej luzu bo ciezko sie juz Ciebie oglada jak masz ciagly rage.....chyba ze masz taka wizje artystyczna(kreujesz sie na nowego rojo co drze jape non stop? ) i chcesz miec za widzow same zyeby gimby co ciesza sie jak przeklinasz i drzesz morde.

Pewnie beda komentarze ze mam ból dupy, tak mam....bo po ciezkiej pracy chce sie zrelaksowac przy strimach wonzia ( archiwum :/ ). A nie ogladac naladowane negatywnymi emocjami filmiki i czytac zyebow na czacie....

Niestety Wonziu, sam sobie wychowujesz widzow....
#wonziu
  • 131
@IDDQDIDKFA: Fuck logic. Tak. Ponieważ: Mam wysokie wymagania- Strimer ich nie spełnia - Znajdę nowego strimera?- Nie- Będę narzekał na tego, który ich nie spełnia.
I nie używam Fuck logic, aby Cię obrazić, chce tylko pokazać błędny proces myślowy. To idealnie ukazuje obrazek z rowerem. "Cholera jaki gówniany strimer, jak mnie wkurza, źle mi się ogląda- Pooglądam jeszcze".
@Vasek: no dobra niech tak robi skoro chce, ale nie dziw się, że komuś bardziej się podobał "stary Wonziu". Tak jak mówiłem jeśli Wonziowi się nie chce robić materiałów z napracowaniem to spoko, nikt go do tego nie będzie zmuszał przecież. Myślę, że OP nie chodziło o to by to zabrzmiało jak "JEŚLI NIE ZMIENISZ SIĘ TO CIĘ NIE BĘDĘ OGLĄDAŁ!!!oneone1111" tylko po prostu wyraził swoją opinię
@Jimp: poprostu wonziu lepszy byl kiedys i mam prawo wyrazic swoja opinie.
A ty imputujesz mi ze powiedzialem ze wonziu to gowniany strimer.
NIE !byl zayebisty a teraz jest tylko dobry....a i tak najlepszy z obecnych polskich strimerow.

@Vasek: > Popatrz na jego posty, Wonziu po prostu jest wulgarny na spokojnie. Ludzie są różni

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º) ogladasz
@IDDQDIDKFA: Jeśli chodzi o Starcrafta to Wonziu nawet miał czasami powody do rejdża, bo trafiał na upośledzonych partnerów (albo sam lamił i próbował zwalić to na innego, co też było zabawne). Czat zawsze był kółkiem wzajemnej adoracji ale jeszcze rok temu Wonziu pytał ludzi jakie buty do biegania powinien kupić i przeglądał wszystkie nazwy/linki wysyłane do niego. Teraz rzadko czyta to co się dzieje na czacie, nawet jak gra w wymagający
@Jimp: no....pewnie ze sie ze soba nie zgadzamy.
Problem jest w tym ze ty próbujesz mi wmowic co ja chce, co powinienem myslec, co ja lubie...a z reszt nie wazne. MIlego dnia.

@JohnnyJohnnyy: wspaniale czasy strimow calonocnych. Pamietam jak raz wracam z wesela o 4 rano, odpalam kompa...a tu strumien sie zaczyna......priceless
@IDDQDIDKFA: Powiem Ci tak... W głównym aspekcie się z tobą zgadzam. Dla mnie strim to patologia kompletna. Dlatego kiedyś go przestałem oglądać. Ilość banów, które się sypią na czacie i każdy się boi odezwać jest idiotyczne. Komfort oglądania rejdzów jest żaden, to jak oglądanie Trudnych Spraw czy innego paradokumentu. Jak widziałem banowanie ludzi za nic, albo za rady, które mimo wszystko coś tam wnosiły, to zwyczajnie sobie poszedłem na twitcha. Więc
@StayOut: Co jest zajebistego w ostatnich strimach wonzia gdzie ragę i #!$%@? leci co sekunde a interakcja z czatem to tylko wtedy jak lecą bany? Zobacz sobie strimy z dayz albo kerbali, to były zajebiste strimy. Obecnie leci przeciętne strimy na poziomie całej reszty tuby. Kiedyś ten kanał był genialny, ba nawet 2-3 miechy temu trzymał poziom. Beamng, wiedźmin itp. obecnie jest równia pochyła w dół z poziomem.
@StayOut: Oby tak było. Ja mam nadzieje, że to tylko chwilowa zapaś twórcza i wróci przechodzenie po 20x bet i alph, i materiały w których #!$%@? trafi się raz na 20 strimów a nie 20 #!$%@? na strim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StayOut: o czym ty piszesz chlopie?

Dajcie mu odpoczac


zabraniamy mu odpoczywac?

Stwierdzamy fakt ze to juz nie to co bylo kiedys.

Poszukaj recenzjii bioshocka....sztuka dla sztuki, arcydzielo....

napewno lepsze niz kurvienie przy kartach pat2win
@IDDQDIDKFA:

Czy on ma kanał na youtubie na którym sam robi materiały o grach, a nie tylko materiał ze streamowania? Streamy mnie nie interesują, ale pamiętam, że miał swego czasu kanał na youtubie (suchy kanał chyba?), gdzie były materiały robione na spokojnie, a nie taki irytujący free style jak na streamie.
@IDDQDIDKFA: Jeszcze pamiętam ten dzień kiedy wchodzę na tubę, lista nowych filmów:


No i wtedy niestety był unsub ( ͡° ʖ̯ ͡° ) A Von Zaya śledziłem i czytałem materiały na gry-online zanim jeszcze powstawało tvgry.pl.
@IDDQDIDKFA: Ja oglądam go tylko czasem na YT do tego słucham krokieta, ale może po prostu większość (młodszej?) widowni woli się nabuzować ragem niż zrelaksować tak jak Ty. Także ja tylko znam jego rage z różnych filmików na YT takich do jakich linka podałeś, ale gdy zerknąłem, to przynajmniej wydaje mi się to szczere a nie ugrzecznione na siłę tylko po to, żeby zebrać jak najwięcej donacji.