Wpis z mikrobloga

Kurcze, kiedys wonziu robil fajne strimy. Far cry, gta, LUD. Strimy na luzie bez stresu. Czekalo sie na godzine premiery gry i wiadomo bylo ze wonziu bedzie to strimowal jako jeden z pierwszych w polsce. Glupia recenzja wyciskarki do soku jakos przyciagala uwage...

Teraz?
wiedzmin - rage
niemcy - rage
karty - rage
kaczki - rage
batman - rage
rage, rage, rage......
sa nawet juz dedykowane kanaly pod rage,

https://www.youtube.com/channel/UCCeqBArBMiu1fNqRa-5s14A/videos

Ostatnio jedyne co na plus to krokiet.....ktorego nie ma ostatnio.
Brak przegladu sieci.

Cieszylem sie ze wonziu dodal opcje darowizny, no wiec wplacilem mu 50 zloty....wchodze na czat i pechcial ze bylo to w momecie kiedy juz mial z 12 porazek w karty. Zadalem pytanie jakies i....ban

Sa pewnie jacys zyebani widzowie co ciesza sie jak wonziu sie wkurza ale ja do takich nie naleze.

Apel do @Wonziu wiecej luzu bo ciezko sie juz Ciebie oglada jak masz ciagly rage.....chyba ze masz taka wizje artystyczna(kreujesz sie na nowego rojo co drze jape non stop? ) i chcesz miec za widzow same zyeby gimby co ciesza sie jak przeklinasz i drzesz morde.

Pewnie beda komentarze ze mam ból dupy, tak mam....bo po ciezkiej pracy chce sie zrelaksowac przy strimach wonzia ( archiwum :/ ). A nie ogladac naladowane negatywnymi emocjami filmiki i czytac zyebow na czacie....

Niestety Wonziu, sam sobie wychowujesz widzow....
#wonziu
  • 131
@IDDQDIDKFA: Popieram. Kiedyś było ekstra, przechodzenie razem gier, 8 godzinne kerbale ( ͡° ͜ʖ ͡°), jakieś pomysły z suchym gadaniem, LUD, dayz z ekipą, nawet krasnoludy były ekstra. Teraz tylko karty, rage, karty, rage, karty. Przyszedł batman, to myślałem, że też coś się zmieni - a jednak to już była inna atmosfera. Wiedzmina jeszcze jakoś fajnie się oglądało/ogląda, ale reszta...
Poprostu nie wiem czy wonziu zmienia styl strimowania i juz zawsze bedzie przeklinal i darl jape, czy to chwilowe. Ale to prawda, z koncem tlicza skonczyly sie pewne czasy. Teraz zero materialow z napracowaniem....tylko strim i rage
@IDDQDIDKFA: To może Rocka sobie włącz, taki jowialny pan, który nie przeklnie nawet przy obrzezaniu. Karty to gra, która #!$%@?. Kiedyś #!$%@?ł się na Starcrafta i Dark Souls, teraz na Karty. A jeśli ktoś pisze na na chacie w czasie jego grania w takie gry, to niech ginie.
@Kepucz: tak, tak byl nawet odcinek south parka o tym :) ale nie moge pojac jednego: po co ogladac stream jak mozna to przezyc samemu? jestesmy gorsi od wonzia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IDDQDIDKFA: ja super milo wspominam gre w dayz ze znajomymi, no i jest co opowiadac a nie ze 'a wonziu na strimie'. Grajac samemu w takie dayz trafi sie na 10 fajniejszych akcji