Wpis z mikrobloga

Kurcze, kiedys wonziu robil fajne strimy. Far cry, gta, LUD. Strimy na luzie bez stresu. Czekalo sie na godzine premiery gry i wiadomo bylo ze wonziu bedzie to strimowal jako jeden z pierwszych w polsce. Glupia recenzja wyciskarki do soku jakos przyciagala uwage...

Teraz?
wiedzmin - rage
niemcy - rage
karty - rage
kaczki - rage
batman - rage
rage, rage, rage......
sa nawet juz dedykowane kanaly pod rage,

https://www.youtube.com/channel/UCCeqBArBMiu1fNqRa-5s14A/videos

Ostatnio jedyne co na plus to krokiet.....ktorego nie ma ostatnio.
Brak przegladu sieci.

Cieszylem sie ze wonziu dodal opcje darowizny, no wiec wplacilem mu 50 zloty....wchodze na czat i pechcial ze bylo to w momecie kiedy juz mial z 12 porazek w karty. Zadalem pytanie jakies i....ban

Sa pewnie jacys zyebani widzowie co ciesza sie jak wonziu sie wkurza ale ja do takich nie naleze.

Apel do @Wonziu wiecej luzu bo ciezko sie juz Ciebie oglada jak masz ciagly rage.....chyba ze masz taka wizje artystyczna(kreujesz sie na nowego rojo co drze jape non stop? ) i chcesz miec za widzow same zyeby gimby co ciesza sie jak przeklinasz i drzesz morde.

Pewnie beda komentarze ze mam ból dupy, tak mam....bo po ciezkiej pracy chce sie zrelaksowac przy strimach wonzia ( archiwum :/ ). A nie ogladac naladowane negatywnymi emocjami filmiki i czytac zyebow na czacie....

Niestety Wonziu, sam sobie wychowujesz widzow....
#wonziu
  • 131
@IDDQDIDKFA: Gówno prawda, kiedyś poziom #!$%@? był taki sam, czasami przy Starcrafcie to miałem wrażenie że zaraz zagryzie wszystkich dookoła. A pamiętasz ostatni poziom w Crysisie 3? Tak samo jak kiedyś tak i dziś są gry które po prostu #!$%@?ą wodza, pech chciał że teraz dużo zmula w HSa jak kiedyś w Starcrafta to i widzi się to częściej. W takim Wolfie już tej złości nie widać.
@Papasanbaba: nie prawda, kiedys owszem wonziu sie wkurval ale....nie co strim i nie codziennie....i nie przez caly strim.

Teraz wonziu odpala hs'a i od pierwszej porazki zaczyna sie zucanie miesem.

Przy crysisie trzy to przeklinal tylko przy bosie, anie podczas calej gry

co do starcrafta, to owszem przeklinal ale nie tak czesto jak teraz...

W takim Wolfie już tej złości nie widać


to widac ogladalismy inny strim. ja pamietam ze przy
@IDDQDIDKFA: No o tym właśnie mówię, klnie przy Hsie tak jak przy Starcrafcie, może częściej ale to sprawa gameplayu, bo w hsie mimo wszystko runda trwa krócej i jest bardziej skondensowana. Przy nowym wolfie nie zauważyłem mega rage, nawet przy akcji jak nie wiedział jak zabić uberpsa. Albo w tej grze która jest spadkobiercą 1 xkoma, też zachowywał się tak jak kiedyś.

Wszystko bierze się z tego że teraz gra dużo
.chyba ze masz taka wizje artystyczna(kreujesz sie na nowego rojo co drze jape non stop? )


@IDDQDIDKFA: to ja Ci może odpowiem. Jeśli chodzi o materiały "oficjalne", tj. te wrzucane na tubę, to wenzo w miarę możliwości stara się nie srać ogniem... albo inaczej - stara się nie wrzucać materiałów, na których sra ogniem. Chyba, że robi jakiś odcinek w stylu "LP", ale jak wiadomo, u wenza większość powstaje na żywo
@IDDQDIDKFA: Starzejesz się. Uważasz, że lepsze jutro było wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej jednak Wonzia co raz rzadziej oglądam. Można by powiedzieć, że w ogóle ;]
@IDDQDIDKFA: Co prawda to prawda - poziom spadł od dłuższego czasu - kiedyś VZ jako pierwszy informował ludzi o nowych/ciekawych grach, robił różne spontaniczne akcje, że fajnie było to oglądać. Teraz ciągle to samo wałkuje na tych streamach do obrzydzenia :/ Dam pierwszy lepszy przykład - DayZ i słynny live z ekipą co go wystalkowała albo koleś co się pyta jakie ma gry na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡
@IDDQDIDKFA: Karty by złe nie były gdyby ta "jedna" partia, lub "ostatnia" były serio tą jedną i ostatnią. Przegrał, ok nie miał dzisiaj szczęścia, nara gramy w coś innego. Jak już zaczynał streama wpadałem zobaczyć w co gra i jak karty to wracałem za godzinę sprawdzić czy dalej w to gra czy nie. Ale chyba wziął do serca sobie ten wpis, bo stream bardzo zacny.